ВИСОКИЙ ВРОЖАЙ — це мета!

30 июля 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №43

Статьи Химия и жизнь ВИСОКИЙ ВРОЖАЙ — це мета!
АБК™

АЛЕ це не одноразова акція. АБК™ — це агротехнологія!


Ще недавно всі знали – внести азотні добрива і високий результат можливий майже на кожному полі! Та погода міняється і з азотом значно легше вирощувати більше соломи, рослинних рештків і то не завжди!

Результат від застосування одного азоту, а то і від нітроамофоски буває від’ємним. Тому і так важливо допомогати озимим і ярим культурам не одним-двома препаратами з 3-7 діючими речовинами, а 7-12 препаратами з 100-120 діючими речовинами та ще і з властивістю протистояння і стресам, і хворобам, і шкідникам. І формувати генеративні органи, а не лише вегетативні!

І нагадуємо читачам – на полях, де виконували комплексні поради та багатокомпонентні препарати, 11-13 т/га озимої пшениці вже збирали з препаратами АБК™, і ніякі інші варіанти вже три роки поспіль такого врожаю не дають в центрі України, незважаючи на вже подвійне і більше навантаження основних добрив. В поточному 2019 році поки що результати з АБК™ не перевищили 80 ц/га озимої пшениці та 70 — ярого ячменю, 40 ц гороху.

Але якщо порівнювати в однакових умовах врожаї лише з одними добривами, то як і в більшості випадків тонна-дві прибавки АБК™ забезпечує. Навіть одна обробка насіння озимих та ярих культур вже допомогала збільшити збір зерна на 3,5-17 ц/га зерна та зернобобових. Адже АБК™ — це розширене живлення рослин і захист за допомогою карбоксилатів і корисних мікроорганізмів, це набір макро-, мезо-, мікро- і ультраелементів з високою хімічною чистотою і фізіологічною активністю, деструктори, плівкоутворювачі-прилипачі, і виготовлені за допомогою мікробного синтезу.

АБК™

Бактерії і окремі карбоксилати мають фунгіцидні та інсектоакарицидні властивості. Що стосується регуляторів росту рослин, то їх природне походження — метаболізм грибів на коренях лікарських рослин (женьшеню і обліпихи) дозволяє отримувати найбільш широкий комплекс фітогормонів, амінокислот і жирних кислот. Сучасні іноземні аналоги відстають по хімічній чистоті та засвоюваності рослинами.

Директор ФГ «Катюша» Гуменюк Степан Петрович в одному із самих посушливих районів самої посушливої області України, вже три роки, як застосовує такі препарати, формули яких відповідають фізіологічним потребам культур і не мають шкідливих домішків. Вони не зашкоджують при низьких і при високих температурах рослині. АБК™ допомогли отримати як повноцінне товарне зерно, так і високі насіннєві кондиції. На багатьох польових культурах (соняшнику, кукурудзі, зернових та зернобобових та ін.) хімічні фунгициди не стали потрібними.  А прибавки врожаїв лише збільшились на 20-50%.

Більший ризик отримання небажаних результатів на полях стає більш присутній при менших витратах на вирощування врожаю, або більших, але малодоступних до рослин, незбалансованих добрив — закони Лібіха та Шелфорда! Тому пропонуємо для обробки насіння озимих АБК™ для рослин згідно давно відкритих законів, але в сучасній формуляції. А для сої, соняшника та кукурудзи – всього 4 препарати для активізації відтоку асимілянтів і збільшення врожаю за 20-30 днів до збирання.


Київ: (067) 404-63-99, (097) 386-08-50;
Одеса: (050) 937-80-87; Херсон: (050) 318-80-16;
Полтава: (097) 900-00-65;
agrovio.com.ua