Присадка МЕГАФОРС – трудівник полів!

30 ноября 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №71

СтатьиАгротехнологииПрисадка МЕГАФОРС – трудівник полів!
МЕГАФОРС

Загальновідомо, що техніка у сільських умовах працює завжди в екстрімі. Спека, мороз, дощ, розкислі або курні поля, великі навантаження. Проблеми «жанру» можна перераховувати майже до нескінченності. Інтенсивна експлуатація техніки призводить до виходу її з ладу, як правило, внаслідок зносу тертьових поверхонь деталей механізмів, що сполучаються.

У битві за врожай беруть участь як окремі фермери, так і великі агрохолдинги. При виході техніки з експлуатації вони опиняються в нерівних умовах. Великі підприємства мають свої ремонтні бази з заздалегідь заготовленими запчастинами, та й техніка не лише більш сучасна, а й «молодша». Великі підприємства, як правило, мають і резерв обладнання. Тому дрібні та середні господарства гостро відчувають проблеми, пов’язані з ремонтом техніки. Вони частіше шукають альтернативу трудомісткому ремонту, який не лише дорогий, а й потребує вимикання техніки з виробничого циклу.

Такою альтернативою є технології профілактики від зношування та безрозбірного ремонту (відновлення), якщо навіть деталі механізмів вже зношені. У такому разі відновлення техніки відбувається без зупинки обладнання на ремонт, тобто, без відриву від виробництва. Це можливо при застосуванні спеціальних присадок (добавок) в оливи, пластичні мастила і паливо.

На українському ринку паливно-мастильних матеріалів представлено достатньо таких продуктів. Вони мають різні технології застосування, різняться за ефективністю, але всі вони спрямовані на збільшення ресурсу техніки та зниження споживання енергоресурсів (бензину, дизельного палива, газу та електрики).

МЕГАФОРСВиробництвом та впровадженням таких ресурсозберігаючих засобів під торговою маркою МЕГАФОРС займається з 2002 року науково-виробнича фірма «Мегафорс». До цієї продукції фірми належать:

  • моторні оливи;
  • присадки (добавки) в моторні, трансмісійні
  • та індустріальні оливи;
  • пластичні мастила;
  • присадки в паливо;
  • охолоджувальні рідини-антифризи.

За нашою статистикою, для сільськогосподарської техніки найбільш популярними є присадки в оливи. Ці присадки відносяться до ремонтно-відновлюючих (реноваторів). Вони застосовуються для запобігання зносу поверхонь, що труться, або відновлення цих поверхонь, коли вони, як зазначено вище, вже зношені. При застосуванні цих присадок (добавок) на поверхнях тертя утворюється вуглецево-металокерамічний шар, який знижує тертя (коефіцієнт тертя) і підвищує зносостійкість поверхонь, що контактують, в парах тертя.

Саме це і дозволяє, не виводячи обладнання з експлуатації, відновлювати зношені механізми, збільшуючи їх міжремонтний період. Наша присадка випускається в рідкому та консистентному видах. Рідкі присадки застосовуються для продовження життя двигунів, механічних та автоматичних трансмісій (коробок передач, редукторів приводу коліс і допоміжних механізмів, вузлів гідравліки). Консистентні присадки застосовуються у всіх вузлах, де використовується пластичне мастило.

Нами помічено, що за 19 років сфера використання присадок МЕГАФОРС сильно розширилася. Спочатку це були виключно трактори МТЗ («Беларус»). Основною проблемою цих тракторів є коробка передач. У цих вузлах слабким місцем виявилися підшипники. Вони в коробці передач найчастіше руйнуються. Це призводить до перекосу валів і, як наслідок, до поломки або зрізання зубів шестерень. Додавання у трансмісійне масло присадки МЕГАФОРС призводить до утворення на всіх поверхнях підшипників, що труться, — на роликах, кульках і робочих поверхнях обойм — захисного шару, який твердіше за сталь і знижує тертя в кілька разів.

Це забезпечує збільшення ресурсу підшипника, а отже і вузла загалом, теж у кілька разів. Першими тракторними двигунами, де було застосовано присадку МЕГАФОРС, були саме «Беларус». У даному випадку від застосування МЕГАФОРСу піднімається компресія в циліндрах, піднімається тиск масла, а також скорочується витрата палива. Консистентна присадка добре зарекомендувала себе у вузлах, де використовується пластичне мастило. Цей вид присадки, який поєднується з пластичним мастилом, іноді використовується і в чистому вигляді, найчастіше застосовується в комбайнах і причіпному або навісному устаткуванні, де є багато точок шприцювання.

На сьогоднішній день нашу продукцію використовують не тільки в тракторах «Беларус», а й у сучасній техніці, тракторах та комбайнах таких провідних брендів як John Deer, New Holland, Case та ін. Причому останнім часом до нас звертаються за продукцією не лише дрібні та середні фермерські господарства, а й великі агровиробники. Слід також відзначити, що, крім традиційного застосування в механічних трансмісіях і двигунах, почалося активне використання присадок МЕГАФОРС у вузлах гідравліки.

Слід пам’ятати, що продукція НВФ «Мегафорс» добре захищає та відновлює не тільки трактори та комбайни, а й усі види транспорту, включаючи малолітражки. Застосовується вона з величезним успіхом і в присадибній техніці: мотоблоки, генератори, компресори, скутери та мотоцикли, мотокоси, бензинові пилки та інше.


Дивіться Youtube-канал МЕГАФОРС
Телефонуйте (067) 634-61-89, (050) 320-65-25, (068) 960-32-52
Наша адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 43
www.megaforce.ua