ПП «Біоконверсія»: скористайтесь пропозицією!

7 октября 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №69

СтатьиХимия и жизньПП «Біоконверсія»: скористайтесь пропозицією!
Конверсия

Пропонуємо комплексні гумінові біопрепарати

 «ВЕРМИСТИМ-Д»

 «ВЕРМИМАГ»

 «ВЕРМИЙОДІС»

виробництва ПП «Біоконверсія»

Деструктор «Вермистим-Д» містить фітогормони, гумінові і фульвокислоти, вітаміни, амінокислоти, специфічні білкові речовини, молочнокислі бактерії, фототрофні бактерії, дріжджі та інші корисні мікроорганізми. Технологія застосування передбачає обприскування соломи і післяжнивних рештків препаратом «Вермистим-Д» (6-7 л/га) у баковій суміші з карбамідом або КАСом (10-12 л/га).

До складу препаратів «Вермимаг» і «Вермийодіс» входять гумати, амінокислоти, природні фітогормони, а також понад 20 різних макро- (азот, фосфор, калій) і мікроелементів (магній, бор, молібден, мідь, цинк, залізо, селен) та спори ґрунтових організмів. Технологія застосування передбачає допосівне оброблення насіння препаратом «Вермимаг» (5-6 л/т) чи «Вермийодіс» (4-5 л/т) та обприскування рослин під час осінньої вегетації препаратом «Вермимаг» (4-5 л/га) чи «Вермийодіс» (3-4 л/га) у баковій суміші з пестицидами.

Складові препаратів є потужними каталізаторами біохімічних процесів, що протікають у ґрунті, сприяють поліпшенню обміну речовин, зростанню чисельності спорових бактерій, цвілевих грибів, целюлозних бактерій, запобігають вірусним хворобам рослин, підвищують імунітет вирощуваних культур.

Досвід господарств Івано-Франківської, Львівської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та інших областей свідчить, що застосування біопрепаратів зменшує хімічне навантаження на рослини і забезпечує приріст врожаю на 10-20%.

Препарат «Вермимаг» зареєстрований для використання в органічному землеробстві.


Детальнішу інформацію можна отримати в ПП «Біоконверсія»
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 2
Тел.: (067) 342 21 88, (096) 199 57 08
Е-mail: vermos2007@ukr.net