Законопроєкт по ринку землі приймуть за ніч?

Новости Законодательство Законопроєкт по ринку землі приймуть за ніч?
землі

Добавлено:


Прийшов час прийняти закон про обіг сільськогосподарських земель. Його парламентарі приймуть, вдень або вночі, або для цього потрібно буде дві ночі. Яка кількість депутатів голосуватиме за законопроект — поки невідомо.

Таку думку висловив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, коментуючи засідання парламенту з розгляду законопроекту №2178-10.

«Найголовніше полягає в обмеженні концентрації в одні руки, яка зменшена в 20 разів порівняно з першим варіантом законопроекту. Також важливою зміною є заборона купувати землю іноземцям», — зазначає Тимофій Милованов.

За його словами, також банки позбавлені механізму бути власниками земельних ділянок, а можуть бути лише утримувачами в разі неповернення застави і в лімітований період часу, коли банк має продати землю.

«Незважаючи на протистояння, яке ми бачимо сьогодні, сподіваюсь, що після прийняття законопроекту про обіг землі ми будемо конструктивно працювати з усіма фракціям і політичними силами», — зазначає Тимофій Милованов.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы