Виноградарям і картоплярам обіцяють більше дотацій

Новости Законодательство Виноградарям і картоплярам обіцяють більше дотацій
виноградарства

Добавлено:


Уряд у 2020 р. розширив інструменти державної підтримки галузі виноградарства та виноробства.

Про це під час робочої поїздки до Херсонської області розповів міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, йдеться у повідомленні міністерства.

«Тепер компенсуються не тільки вартість садивного матеріалу та спорудження шпалери (як в минулому році), а й істотно розширено перелік спеціального обладнання. Також з«явилась державна підтримка нового будівництва та реконструкції цехів первинної переробки», — зазначив міністр Ігор Петрашко.

Він додав, що обсяг коштів, які планується профінансувати на програму розвитку цієї галузі, складає 400 млн грн. Цей обсяг буде зростати з кожним роком.

Також, у співпраці з аграрними асоціаціями, Мінекономіки напрацювало нові програми державної підтримки в галузі картоплярства.

«Щодо програми картоплярства до Мінфіну направлено бюджетний запит на суму 160 млн грн на 2021 рік. Ця програма передбачає компенсацію вартості обладнання для виробництва картоплі, будівництво нових картоплесховищ, підтримку зрошення, компенсацію вартості закупівлі високопродуктивного насіння та введення в експлуатацію цехів переробки картоплі», — додав очільник відомства.

Крім того зазначається, що робочі групи розробили концепції розвитку галузі овочівництва та, окремо, галузі картоплярства до 2030 року, які зараз проходять візування перед затвердженням їх Розпорядженням КМУ.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы