В Україні дозволили оновлювати НДО сільгоспземель

Новости Законодательство В Україні дозволили оновлювати НДО сільгоспземель
сільгоспземель

Добавлено:


Уряд на першому засіданні у новому році оновив Порядок проведення нормативної грошової оцінки сільгоспземель.

Як говориться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, в результаті цього власники земель отримали можливість оновлення технічної документації з оцінки земельних ділянок.

«Повна нормативно-грошова оцінка земель по всій території України була проведена ще у 2018 році. Але зрозуміло, що з часом стан земель і властивості грунтів можуть змінюватись. Ми почули побажання аграріїв надати їм можливість оновлювати оцінку своїх земельних ділянок і внесли певні зміни, що забезпечить справедливу ціну на землю та ефективну реалізацію земельної реформи», — прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, проєктом постанови вносяться зміни до:

— Порядку проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 105;

— Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Реалізація постанови передбачає виключення положень щодо обов’язковості використання результатів загальнонаціональної НГО земель с/г призначення для надання відомостей із Державного земельного кадастру. Також надано можливість власнику або землекористувачу замовляти проведення НГО окремої земельної ділянки до спливу строку, визначеного частиною другою статті 18 Закону України «Про оцінку земель».

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы