Уряд скасував обов’язкові касові апарати для підприємців у селі

Новости Законодательство Уряд скасував обов’язкові касові апарати для підприємців у селі
касові

Добавлено:


Кабінет міністрів України звільнив підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Відповідне рішення було ухвалене  23 грудня на засіданні уряду, говориться у повідомленні Міністерства економіки.

«Рівень доходів підприємців в селах значно менший, ніж в містах, а в умовах карантинних обмежень він ще більше знизився. Витрати на придбання РРО стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу. В той же час, використовувати програмні РРО, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття швидкісним Інтернетом або його відсутність в селах. Тож уряд вирішив підтримати таких підприємців, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників, та надати їм можливість не застосовувати у своїй діяльності РРО», — прокоментувала перша віце-прем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко.

Так, згідно з рішенням уряду від обов’язкового застосування РРО звільняються суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), при умові не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної заробітної плати).

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы