Українським фермерам спростили доступ до фінресурсів

Новости Законодательство Українським фермерам спростили доступ до фінресурсів
сільгоспвиробників

Добавлено:


Кабінет міністрів спростив доступ сільгоспвиробників до програми здешевлення кредитів, розширивши коло одержувачів державної допомоги. Про це йдеться в повідомлення на урядовому порталі.

Зокрема, суб’єкти АПК зможуть отримати здешевлення кредитів у кількох банках, а програмою зможуть скористатися також підприємства, які займаються переробкою сільгосппродукції.

Також Кабмін спростив надання фінансової допомоги по частковому відшкодуванню вартості побудованих і реконструйованих об’єктів для зберігання і переробки плодово-ягідної продукції, винограду і хмелю.

“Всі ці зміни спрямовані на те, щоб малий і середній бізнес отримав ще більший доступ до фінансових ресурсів і щоб у нас розвивалася переробна галузь”, – наводяться в повідомленні слова міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

Загалом у держбюджеті на 2020 рік закладено 4 мільярди гривень на підтримку сільгоспвиробників. З цієї суми 1,2 мільярда гривень передбачені на програму часткової компенсації відсотків за кредитами.

Станом на 26 серпня уряд виплатив близько 323 мільйони гривень компенсації за кредитами в сільському господарстві.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы