Українські фермери отримали прерогативи на купівлю сільгоспземлі

Новости Законодательство Українські фермери отримали прерогативи на купівлю сільгоспземлі
фермери

Добавлено:


Українські фермери отримають пільгові умови на придбання землі сільськогосподарського призначення. Водночас органам місцевого самоврядування повернуть повноваження з управління землями місцевих громад за межами населених пунктів.

Про це йдеться у привітанні офісу президента України до Дня фермера, який відтепер відзначається в країні 19 червня, опублікованому на офіційній сторінці ОП у мережі Facebook.

“Зокрема, ті, хто має господарство на землях державної власності, переданих їм у постійне користування, зможуть придбати цю землю в безвідсоткову розстрочку на 10 років”, – уточнили в ОП.

Також зазначається, що органам місцевого самоврядування будуть повернуті повноваження з управління землями місцевих громад за межами населених пунктів, яких вони були позбавлені з 1 січня 2002 р.

“Земельна реформа надаватиме переваги національному малому та середньому агровиробнику. Передбачено заснування Фонду гарантування кредитів малим фермерам та Фонду розвитку сільських територій. Також буде створена Національна інфраструктура геопросторових даних, будуть заповнені “білі плями” в кадастрі”, – додали в ОП.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы