Україна і Білорусь скасували дозволи на автоперевезення

Новости Законодательство Україна і Білорусь скасували дозволи на автоперевезення
автоперевезення

Добавлено:


Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та Міністр транспорту та комунікацій Республіки Білорусь Олексій Авраменко 6 лютого 2020 р. підписали протокол між урядами двох держав, яким передбачається звільнення від дозвільної системи автомобільних перевезень вантажів та пасажирів в нерегулярному сполученні.

Про це йдеться у повідомленні Мінінфраструктури.

«Білорусь стала третьою країною, з якою підписано повну лібералізацію вантажних перевезень. До цього в травні 2016 р. такий документ було підписано зі Швейцарією, а в червні 2019 р. —  з Великою Британією», — йдеться у повідомленні.

Владислав Криклій зазначив, що підписання цього документу — важливий крок для галузі, адже відсутність бар’єру у вигляді дозволів надає нові можливості не тільки для автомобільних перевезень, а й для розвитку товарообігу між країнами. Перевізники не залежатимуть від кількості дозволів, не втрачатимуть час на їх оформлення. Це також зменшить фінансове навантаження для перевізників.

«Ми зробили головний крок, необхідний для лібералізації автомобільних перевезень між Україною та Республікою Білорусь. Впевнений, що Верховна Рада не буде зволікати з ратифікацією цієї угоди. Ще 2 роки тому, двосторонні дозволи Республіки Білорусь були в надзвичайному дефіциті, а підписання протоколу нівелює будь-які ризики створення дефіциту дозволів на цьому напрямку в майбутньому», — заявив міністр.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы