Кабмін затвердив порядок надання дотацій за системи зрошення

Новости Законодательство Кабмін затвердив порядок надання дотацій за системи зрошення
дотацій

Добавлено:


Кабінет міністрів України 11 жовтня 2021 р. затвердив порядок надання державної підтримки товаровиробникам, які використовують меліоровані землі.

Про це йдеться у повідомленні Урядового порталу.

За словами прем«єр-міністра Дениса Шмигаля, держава компенсує 25% витрат тим агровиробникам, які встановили або модернізували системи зрошення у своїх господарствах. Модернізація системи зрошення земель у південних регіонах України дасть змогу збільшити їх врожайність щонайменше удвічі, що сприятиме зростанню ВВП та створенню нових робочих місць. Цього року безповоротна дотація для аграріїв за відповідною програмою складе 50 млн грн.

«Меліорація таких земель — це один із ключових елементів підвищення врожайності наших аграріїв до рівня передових держав, а це означає збільшення експортної виручки, збільшення кількості робочих місць та реінвестицій в економіку. Саме тому уряд ухвалив рішення виділити кошти українським фермерам, які впроваджують у себе відповідні технології зрошення. Це інвестиції в підвищення продуктивності економіки та майбутнє країни», — відзначив прем»єр-міністр.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы