До кінця року Держгеокадастр знатиме, скільки землі в тіні

Новости Законодательство До кінця року Держгеокадастр знатиме, скільки землі в тіні
Держгеокадастр

Добавлено:


Держгеокадастр має технологічні можливості показати, скільки мільйонів гектарів знаходиться в тіні та який обсяг тіньового обігу зерна, виходячи з облікованих земель в країні.

Про це повідомив голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко в рамках Grain Ukraine 2020. Limited Edition.

«Через податкову службу ми можемо показати за кодом ЄДРПОУ підприємство, яке за довідкою СГ занизило врожайність, а по факту — через систему аналізу та моніторингу з супутника ми бачимо іншу врожайність. Ми побачимо диспропорцію, тіньовий обробіток і можемо оперативно, до кінця року показати в мільярдах доларів США тіньовий обіг зерна в капіталізації та на публічній кадастровій карті зробити публічний шар оподаткування кожної кадастрової ділянки», — стверджує Роман Лещенко.

За його словами, Держгеокадастр зможе показати, скільки податків не сплачено, скільки вирощено сільськогосподарської продукції та як тіньовий обіг обробітку землі і зерна тисне на економку України.

«Коли суспільство побачить, скільки мільярдів доларів держава втрачає щорічно, то нарешті прийде свідомість. Нам не потрібно міжнародних фінансових вливань, Україна має внутрішній резерв, потрібно лише його облікувати і платити з нього податок», — зазначає Роман Лещенко.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы