Декларація доходів від продажу молока та м’яса не завадить селянам отримувати житлові субсидії

Новости Законодательство Декларація доходів від продажу молока та м’яса не завадить селянам отримувати житлові субсидії
молока

Добавлено:


Відтепер особисті селянські господарства декларуючи доходи від продажу тваринницької продукції, одночасно матимуть і змогу отримати житлові субсидії. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

“Відтепер, декларуючи доходи від продажу тваринницької продукції, особисті селянські господарства одночасно матимуть змогу отримати житлові субсидії. Відповідна постанова КМУ № 632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” (щодо субсидій) схвалена Урядом 22 липня.

Пунктом 11 Порядку цієї постанови передбачено, що доходи від реалізації молока та молочної сировини, а також продукції тваринництва враховуються у розмірі 30% нарахованих сум.

Це означає, що лише 30% вартості проданої тваринницької продукції буде оподатковуватись, що дасть змогу особистим селянським господарствам потенційно отримати житлові субсидії”, – пише Тарас Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

“Мінекономіки ініціювало відповідні зміни до постанови з метою детінізації продажу тваринницької продукції, а також зниження податкового навантаження на фізичних осіб.

Прийняті зміни торкнуться питань рівного доступу до державної допомоги, об’єктивності під час її призначення та спрощення оформлення необхідних документів”, – йдеться у дописі.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы