Ukrainian Food Expo

6 января 2019 г.

Статьи Агрособытия Ukrainian Food Expo
Ukrainian Food Expo

З 12 по 14 грудня у Києві відбулась ІІ Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo. Організатором виступила Рада з питань експорту продовольства (UFEB).


Цього року міжнародна подія зібрала 150 експонентів і 3200 відвідувачів, серед яких 1920 представників бізнесу з 46 країн світу та 1280 киян і гостей міста.

Тематика виставки охопила всі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту, включаючи як традиційні, так і нішеві продукти — бакалія, молоко та молочні продукти, м’ясо та птиця, кондитерські та хлібобулочні вироби, риба та морепродукти, олійно-жирова продукція, овочі та фрукти, напої. Крім цього, в рамках виставки діяли окремі експозиції виробників крафтової і фермерської продукції, постачальників обладнання, технологій та послуг для харчової промисловості.

Єдиний в Україні «продовольчий хаб» став своєрідним майданчиком ділових зустрічей та переговорів українських виробників харчових продуктів та напоїв, переробних підприємств з національними та міжнародними дистриб’юторами, закупівельниками мережевого та немережевого рітейлу, представниками ресторанного бізнесу, іноземними байєрами, постачальниками обладнання та технологій для харчової промисловості.

Своєрідною новинкою цьогорічного заходу стала опція «Пропоную/Шукаю» — зручна система оперативного обміну контактами під час виставки. Завдяки якій на екранах виставки можна було швидко знайти потрібний продукт/послугу, а також залишити свій запит з контактами.

Максимально продуктивний бізнес-нетворкінг на виставці забезпечила функція мобільного додатку, де єдиним кліком можна було зконтактувати з експонентом, відшукати його стенд на плані, а також ознайомитися

з діловою програмою та списком бізнес-відвідувачів.

На третій день виставка відчинила свої двері для всіх киян та гостей міста. Кожен учасник заходу мав змогу представити свою продукцію та новинки, а також поспілкуватись з кінцевими споживачами.

Ділова програма виставки охопила 12 бізнес-заходів, серед яких семінар «Експорт олії з України», під час якого учасники дізнались про стан олійно-жирової галузі України, особливості експорту олії та перспективні ніш для України на ринку ЄС.

Три дні міжнародної виставки продовольчої продукції Ukrainian Food Expo були насиченими та плідними. Кожен учасник мав змогу висловити свої побажання та зауваження, які були прийняті до уваги організаторами.

У 2019 році очікуйте оновлений формат заходу, який буде максимально спрямований на b2b та збільшення представників бізнесу: іноземних байєрів, HoReca та Retail. Почніть розвивати свій бізнес разом з нами.