Strategy Council: ІІ щорічний форум агробізнесу

6 января 2019 г.

СтатьиАгрособытияStrategy Council: ІІ щорічний форум агробізнесу
Strategy Council

У листопаді 2018 року відбувся ІІ щорічний форум агробізнесу, організований Strategy Council


Це був продуктивний день, сповнений історій про інновації, експортні стратегії та нові горизонти українського сільського господарства.

Наш флагманський щорічний форум агробізнесу в Києві щоосені міцно зарекомендував себе як ключова дата в українському календарі агробізнесу з такими впливовими партнерами як Українська аграрна конфедерація, Креді Агріколь, Аграрний комітет Верховної Ради, IFC, Юридична фірма Evris, ЄБРР, USUBC та Українська зернова асоціація.

Щоб потроїти виробництво сільськогосподарської продукції та досягти $80 млрд, Україна потребує інвестицій на суму $70 млрд, – сказав президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко. «Сьогодні валовий внутрішній продукт України, у порівнянні з Європейським Союзом, має невеликий відсоток. У ЄС ця цифра досягає 360 млрд, а в Україні – 25 млрд. Однак, якщо ми будемо дивитися в майбутнє і Україна отримає щонайменше $70 млрд інвестицій, то ми могли б потроїти виробництво сільськогосподарської продукції».

Ефективний і продуктивний 1-денний формат дозволив охопити найширший спектр тем, включаючи фінансування та інвестиції, інновації та технології, нові експортні ринки, корпоративні стратегії агрохолдингів, логістику та інфраструктуру.

Генеральний партнер – Credit Agricole
Офіційний партнер – Baker McKenzie