«АгроПоділля – 2018»

27 сентября 2018 г.

Статьи Агрособытия «АгроПоділля – 2018»
«АгроПоділля – 2018»

15 вересня відбулась XXXI обласна сільськогосподарська виставка «АгроПоділля – 2018», яку з великою відповідальністю організував Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Отож, тепер звітуємо за виконану роботу.


Уже другий рік поспіль виставка проходить на території ТСЦ «Поділля», куди можна було доїхати на автобусах, рух яких було організовано з 8:00 години ранку з вулиці Прибузької. Офіційне відкриття відбулось о 10:00. На той час вже чимало людей зібралося на території виставкових заходів. Зі словами вітання до учасників та гостей звернулися голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородній, заступник міського голови Анатолій Нестерук, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Олег Омелянюк, голова асоціації сільськогосподарських підприємств Василь Мастій та Віце-консул з політичних питань Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшка Гуральска.

Також, було відзначено і нагороджено грамотами та цінними подарунками кращих працівників агропромислового комплексу області. Цьогоріч також на виставці не обійшлось без ексклюзиву. ТОВ «Український кристал» (м. Кам’янець-Подільський) презентувало унікальний виріб – карту Хмельницької області, виготовлену з 8700 кексів, на карті кожен район Хмельниччини був представлений своїм гербом. За сприяння Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів даний виріб запропонували на розгляд експертної комісії для офіційної фіксації та реєстрації нового рекорду України у категорії «Кондитерські вироби, розміри» для занесення в «Книгу рекордів України». Офіційний представник Книги рекордів України вручила відповідні дипломи директору Департаменту Олегу Омелянюку та директору ТОВ «Український кристал» Володимиру Юр’єву.

Загалом виставка поділялась на тематичні розділи, до уваги відвідувачів було представлено:

■ сільськогосподарська техніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс;

■ обладнання для тваринництва та переробки біомаси;

■ засоби захисту рослин, добрива, насіння;

■ сучасні технології і проекти у сільському господарстві;

■ дрібне тваринництво;

■ харчова та переробна промисловість;

■ твори мистецтва;

■ ярмарок сільськогосподарської продукції.

Все це можна було не тільки подивитися, а й придбати. Також, кожен район області представляв в районній палатці експозицію досягнень сільського господарства.

Даний захід весь час супроводжувався цікавою концертною програмою, із сцени лунали народні пісні, запальні танці та проникаюча музика оркестру. На виставці «АгроПоділля – 2018» панувала гарна атмосфера та позитивні емоції, що не могло не радувати.