Väderstad встановила новий світовий рекорд

Новости Актуально Väderstad встановила новий світовий рекорд

Добавлено:


В період з 11 по 12 квітня компанія Väderstad встановила новий світовий рекорд з сівби і ще більшої кількості гектар за 24 години.

Цього разу сівалка Tempo Väderstad знову довела свою надзвичайну продуктивність, засіявши 502,05 га на середній швидкості 20 км/год.

Новий світовий рекорд був встановлений 16-ти рядною сівалкою точного висіву для технічних культур Tempo L 16 Väderstad в Угорщині, за межами міста Еніінг, на полях господарства Enyingi Agrár Zrt.

«Цей світовий рекорд є яскравим підтвердженням надзвичайної продуктивності та точності висіву сівалок Tempo Väderstad», — прокоментував подію Маттіас Ховнерт, директор з продажу та маркетингу компанії Väderstad.

Надзвичайна продуктивність – висока точність

Під час встановлення попереднього рекорду за 24 години було здійснено сівбу 448,29 га кукурудзи за допомогою 24-х рядної сівалки з встановленим центральним бункером для внесенням добрив. Новий рекорд здійснювався 16-ти рядною сівалкою з заповненням бункерів для добрив та мікрогранулята, що розташовані на індивідуальних висівних секціях сівалки. До того ж здійснену сівбу більшої кількості гектар — 502,05.

«Не менш важливим є той факт, що сівба здійснювалась на швидкості 20 км/год, при цьому сівалка Tempo Väderstad забезпечила високу точність висіву», — зауважив Маттіас Ховнерт

«Одна справа здійснити сівбу на високій швидкості, але зовсім інше завдання — зберегти при цьому високу точність висіву насіння. І завдяки унікальній технології точного пострілу PowerShoot Väderstad, принцип дії якої полягає у використанні надлишкового тиску у висівному пристрої для переміщення насіння через вузьку висівну трубку, і досягається така висока точність сівби при роботі сівалки Tempo Väderstad на високій швидкості», — додав Ларс Тіллен, спеціаліст з виробництва сівалок точного висіву компанії Väderstad.

За процесом встановлення нового світового рекорду наглядали представники угорського аграрного університету Gödöllő University, які фіксували всі необхідні дані з точності сівби та далі спостерігатимуть за результатами.

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы