Масляні обігрівачі: найкращі бренди

Новости Актуально Масляні обігрівачі: найкращі бренди

Добавлено:


Масляний обігрівач — популярний прилад для опалення серед мешканців Одеси. Він швидко забезпечує комфортний мікроклімат, легко доповнює будь-який інтер’єр. При виборі одесити звертають увагу не лише на технічні характеристики, але й на виробника. Ми зробили підбірку найкращих брендів, що виготовляють опалювальні пристрої.

Gorenje: стильний дизайн та круті можливості

Виробник акцентує увагу на продуктивності та зовнішньому вигляді пристроїв. Можна обрати класичні білі чи чорні моделі, комбіновані варіанти. Останні виглядають більш елегантно, візуально здаються компактними. 

Серед асортименту можна знайти техніку, яка підійде для маленьких приміщень площею до 15 кв.м та габаритних — до 25.

Деякі пристрої обладнуються тепловими вентиляторами. Завдяки такій конструкції приміщення швидше опалюється. Якщо у вас габаритна кімната, радимо купити масляний обігрівач в Одесі з тепловентилятором, щоб довго не чекати, поки температура стане комфортною. В асортименті бренду можна знайти потужні моделі з показниками від 2000 Вт.

Ergo: що пропонує виробник

Компанія притримується класичного оформлення при виготовленні пристроїв. В асортименті бренду представлені моделі:

  • з різною кількістю секцій — при виборі розміру враховуйте площу кімнати;
  • з тепловими вентиляторами та без них;
  • з різними елементами управління.

Можна обрати обігрівачі зі звичайними кнопками та обертовими тумблерами. Перші зазвичай регулюють потужність, а другі — температурний режим. Бренд Ergo використовує якісні термостати для встановлення максимально точних градусів.

Maestro: ергономіка та функціонал

Український виробник пропонує стильні обігрівачі з мінімалістичним дизайном. Прилади виглядають стримано та акуратно, жодних зайвих деталей. Переваги масляних обігрівачів Maestro:

  • Захисні функції. Розробники передбачили перегрів виробу, у такому випадку, він автоматично вимкнеться. Завдяки такій системі прилад захищений від поломок через високі температури.
  • Декілька режимів роботи. Можна регулювати інтенсивність опалення. Наприклад, у прохолодний сезон виставляти low-режим, а у період морозів — high.
  • Зручна конструкція. Опалювальні прилади обладнуються колесами, деякі моделі — місцем для шнура. Завдяки цьому обігрівач зручно переміщати між кімнатами, а також не треба думати, як і куди намотати кабель, щоб він не заважав.

Одесити обирають продукцію цього бренду через високу якість та доступну ціну. Оскільки виробництво в Україні, не треба витрачати кошти на логістику, собівартість зменшується.

Радимо купувати техніку для опалення перевірених брендів. Можна завітати до магазину Allo в Одесі, щоб подивитися найкрутіші моделі. Компанія пропонує доставку по Україні, самовивіз із фірмових магазинів. Функціональний обігрівач — запорука теплоти в будинку під час морозів!

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы