Підприємство «Галещина Машзавод» представило свою модернізовану техніку

Новости Актуально Підприємство «Галещина Машзавод» представило свою модернізовану техніку
«Галещина Машзавод»

Добавлено:


Одним із головних елементів успіху в отриманні майбутнього врожаю є сучасна якісна ґрунтообробна техніка. Таку техніку ми виготовляємо у Товаристві «Акро-Україна» під торговою маркою «Галещина Машзавод™».


Наше підприємство існує ще з 1940 р., коли займалося ремонтом дизельних двигунів. У 50-х роках випускали будівельне оснащення, довгий час займались виготовленням обладнання для тваринництва. А згодом, у 90-х роках паралельно перейшли на виготовлення ґрунтообробної техніки та кормозмішувачів, і на сьогоднішній день це стало нашою основною спеціалізацією.

З кожним роком виникає все більше вимог щодо нових технологій в обробці ґрунту. Тому наше підприємство постійно вдосконалює старі екземпляри техніки та випускає нові. Однією з новинок є шлейфові зубові борони різної ширини захвату під різні потужності тракторів.

Шлейфова зубова борона — це проста у використанні універсальна борона. Її використовують весною для закриття вологи, влітку для провокування бур’янів, в осінній період після дискування чи оранки, для розбиття грудок та вирівнювання поля під посів інших культур. Основним робочим органом цієї борони є ромбічний зуб, який виготовляється за власною технологією. Цю технологію можна назвати нашим ноу-хау.

«Галещина Машзавод»

Зуб має неоднорідний хімічний склад, хвостовик складається із сталі 35 середньої за твердістю і досить пластичної, щоб витримувати великі навантаження і удари. Саме ніж виготовлено із спеціальної низьколегованої сталі із вмістом марганцю, кремнію і хрому, яка після термообробки має добрі показники по твердості, зносостійкості при абразивному зношенні, а саме такий тип навантаження присутній при роботі робочих органів ґрунтообробних машин в полі. А також дана сталь добре витримує уже згадані ударні навантаження.

Наші конкуренти декларують, що вони використовують сталь із підвищеним вмістом вуглецю, наприклад 60 С2, але це пружинна сталь, яка при неправильній термообробці стане надто крихкою. Як ви розумієте, «кришталевих» лопат не буває, навіть якщо вони гарні та дорогі, користуватись ними за призначенням ви не зможете. Так і тут: зуб, який не витримує ударних навантажень, обов´язково зламається.

Продукції багато. Є ще дискові борони, котки, комбіновані культиватори. Всі вони можуть бути різної ширини захвату, для будь-якого господаря та господарства, від малого до великого. Ми постійно вдосконалюємо вже розроблену техніку, як от культиватори для суцільного обробітку, які відомі під комерційною назвою « ВАКУЛА».

Зараз змінено конструкцію прикочуючого котка, самі робочі органи – лапи і стійки культиватора – також змінилися і проходять випробування.

Все це робиться, щоб машина відповідала по якості обробки ґрунту сучасним вимогам. А вони дуже швидко змінюються. Для Вас не секрет, що відбувається глобальна зміна клімату. Так само глобально вона змушує змінювати технологію вирощування культур і як її окремий елемент – технологію обробки ґрунту.

«Галещина Машзавод»Вже не можна як раніше бездумно, по кілька разів, культивувати і перемішувати верхній шар ґрунту. Бо таким чином ви його пересушите і просто не отримаєте сходів, бо втратите вологу, а значить не буде нічого – ні урожаю, ні прибутку.

От із такими глобальними викликами ми і намагаємось зараз боротись, в тому числі і новою лапою культиватора, яка зберігає вологу. І до речі, зубові борони якнайкраще із цим справляються. Через що і користуються популярністю.

Все це і навіть більше постараємось показати на виставці у м. Кропивницькому: максимум новинок і максимум нових технологій. Здивуємо і клієнтів, і конкурентів. Приходьте.

Наше підприємство постійно приймає участь у державних програмах. I у цьому році вся наша техніка є у переліку, що підлягає під компенсацію, а саме повернення 25% за придбаний товар. Також приймаємо участь у виставках та днях поля. Цього року в Кропивницькому ми представимо ще одну новинку. Так що запрошуємо на виставку, яка відбудеться з 26 по 29 вересня в м. Кропивницькому, у сектор В.

Підтримка надається одержувачам, які є Резидентами України, не перебувають в стадії ліквідації та проти яких не порушено справи про банкрутство чи уже не являються ними.

В першу чергу, при придбанні товару кошти повинні перераховуватись через державні банки. Це Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк.

Фермер звертається до банку і надає: копію платіжного доручення, акт приймання-передачі  техніки та обладнання, копії статутних документів.

В цьому сезоні ми пропонуємо дискові борони «Солоха» з шириною захвата 9,3 метра!!! Це дозволяє досягати продуктивності до 11.1 га/год. Не маюча аналогів в Україні, вона призначена для обробітку ущільнених ґрунтів різноманітного механічного складу, з подрібненням і зарубкою в ґрунт пожнивних решток та підготовки ґрунту під посів озимих культур.

Переваги борони — це стабільна глибина обробітку, ширина захвату, що дає можливість вдвічі швидше виконати обсяг робіт та вдвічі зменшити витрати на пальне. І при цьому цей агрегат можна придбати зі знижкою до 40 відсотків.

Більш детально про це і також іншу інформацію Ви можете прочитати на нашому сайті: http://galmash.com.ua/

Подивитися роботу нашої техніки можна на каналі на YouTube:

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы