Під торговою маркою AgriLab

Новости Актуально Під торговою маркою AgriLab
AgriLab

Добавлено:


Агроконсалтингова компанія AgriLab, що надає послуги з агрохімсервісу та точного землеробства,  під власною торговою маркою налагодила виробництво обладнання для автоматизованого відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу.


Ці пробовідбірники стали якісною альтернативою дорогому іноземному обладнанню, яке домінувало на українських полях раніше. Вітчизняне обладнання більш пристосоване до особливостей ґрунтових і польових умов України та має доступний і швидкий сервіс.

Автоматизовані пробовідбірики з GPS прив’язкою точок відбору проб необхідні для агрохімічного обстеження ґрунтів за сучасними критеріями і, зокрема, для впровадження технологій точного землеробства.

Значною перевагою вітчизняних пробовідбірників є адаптованість під різні ґрунти, автоматизованість, дотримання заданої глибини і якості відбору, швидкість відбору буром навіть на твердих чи сухих ґрунтах, а також можливість відбирати проби взимку. Використання обладнання, виготовленого в Україні, зробить послуги дослідження грунтів, зокрема для потреб точного землеробства – доступнішими.

«Пробовідбірники від AgriLab вже використовує ряд агрохолдингів, а також компанії, що надають послуги з обстеження ґрунтів, — зауважив Ярослав Бойко, СЕО AgriLab. На сьогоднішній день тільки компанія AgriLab автоматизованими пробовідбірниками власного виробництва відібрала близько 100 000 зразків за різними технологіями, що дозволило відцифрувати розподіл різних властивостей ґрунтів на площі понад 800 тис.га.  Правильний і точний відбір проб ґрунту – перший крок до цифрового землеробства і практичної реалізації елементів точного землеробства. Більше того, такий підхід дозволяє точно відслідковувати динаміку зміни родючості ґрунтів від впливу технологій, контролювати якість ґрунтів і уникнути погіршення їх властивостей».

Довідка: AgriLab – агроконсалтингова компанія, яка створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу та входить у ТОП-20 найінноваційніших компаній України згідно рейтингу Forbes. Компанія проводить лабораторні дослідження, впроваджує технології точного землеробства, а також розвиває агроосвітні проекти.

Прес-служба AgriLab
067 463 94 66

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы