Нечуване зниження ціни на трактори LS!

Новости Актуально Нечуване зниження ціни на трактори LS!
трактори LS

Добавлено:


Нечуване зниження ціни на трактори LS від офіційного дистриб’ютора АФ «Юніверсал Моторз Груп».


Офіційний дистриб’ютор тракторів LS в Україні – АФ “Юніверсал Моторз Груп”, яка є структурним підрозділом Української Автомобільної Корпорації,  оголошує про запровадження спеціальних цін на обмежений модельний ряд тракторів LS. Під дію спеціальних цін підпадають такі моделі тракторів: LS XR50 (50 к.с.), LS U60 (60 к.с.), LS PLUS70 (70 к.с.), LS V804 (80 к.с.), LS PLUS90 (90 к.с.), а також флагманська модель LS PLUS100 (105 к.с.) та потужний LS H140 (140 к.с.).

Спеціальна пропозиція діє з 27 червня 2019 р. до повного розпродажу складу лімітованого модельного ряду тракторів по всій території України. Серед безлічі переваг на користь тракторів LS відтепер виділяється їх вартість, адже для певних моделей вона зменшилась майже до 20% від стартового цінника.

Наразі дилерська мережа тракторів LS налічує 11 дилерських центрів в усіх куточках нашої країни, а сервісна команда АФ “Юніверсал Моторз Груп” забезпечує повний супровід та підтримку клієнта та безперебійне функціонування сільськогосподарської техніки LS Tractor в господарстві. Компанія виконує доставку придбаної техніки у господарство, введення її в експлуатацію та первинний інструктаж персоналу власника трактора.

Гарантія на трактори становить 1 рік або 1250 мотогодин в залежності від того, що наступить раніше. Сервісне обслуговування проводиться тричі впродовж гарантійного періоду:

ТО-1 – при напрацюванні 50 мотогодин

ТО-2 – при напрацюванні 300 мотогодин

ТО-3 – при напрацювання 600 мотогодин.

трактори LS

Крім того, АФ “Юніверсал Моторз Груп” пропонує унікальну пропозицію на аграрному ринку: для власників тракторів флагманської моделі LS PLUS100 діє пропозиція по наданню підмінної техніки на період проведення ремонту.

Ознайомитися зі спеціальними цінами Ви можете тут або за телефоном 0 800 339 129 (дзвінки в межах України безкоштовні).
Зазначимо, що дані трактори не підлягають програмі фінансування на умовах кредиту чи лізингу.

трактори LS

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы