Які ціни на живця свиней у закупівлі будуть найближчого тижня

Новости Животноводство Які ціни на живця свиней у закупівлі будуть найближчого тижня

Добавлено:


свиней

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 13 – 19 липня 2020 р.: 41–42 грн/кг на свиней живою вагою.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» оприлюднив власний прогноз закупівельних цін на 13 – 19 липня 2020 р.: 41–42 грн/кг на свиней живою вагою. Про це йдеться в повідомленні Пресслужби Асоціаціїі, – розповідає AgroOne.

Прогнозні ціни на живця свиней стабільні та незначно коливаються за регіональною ознакою. Переробники відзначають доволі низький попит на свинину, оскільки настрої споживачів і купівельна спроможність українців сприяють вибору дешевших видів м’яса.

Країни Європейського Союзу й інші великі гравці глобального ринку свинини наразі переживають високо турбулентний період, всі наслідки якого важко передбачити. Тимчасове зниження цін на живця свиней на ринку, найімовірніше, стане лише вершиною айсбергу. Китай, який є основним глобальним імпортером свинини, наразі заблокував всі її поставки з понад 20 потужних заводів ЄС, Бразилії, США та Канади, що сформувало надлишкову пропозицію на ринку.

Подробиці про поточну ситуацію на глобальному ринку та про її можливі наслідки для внутрішнього ринку України – у статті «Чому ціни на свиней в Україні знижуються».

Станом на ранок 09/07/2020 Євростат не опублікував оновлені графіки зміни цін в Євросоюзі та світі.

Як повідомляв AgroOne, Асоціація «М’ясної галузі» започаткувала безпрецедентну Програму розвитку м’ясної індустрії України «Нове свинарство 2025», реалізація якої у партнерстві із Центром підвищення ефективності в тваринництві сприятиме швидкому досягненню результатів у зниженні собівартості та виході України на конкурентний з основними країнами-експортерами свинини рівень ефективності вирощування свиней.

АМГ запрошує організації та підприємства до взаємодії в реалізації Програми «Нове свинарство 2025».

Форма приєднання до Програми – за посиланням

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы