ГК «Прометей» повідомила про залучення фінансування для реалізації стратегії транспортної автономності

Новини Семена ГК «Прометей» повідомила про залучення фінансування для реалізації стратегії транспортної автономності

Опубліковано:


Зерноторгова Група Компаній «Прометей» повідомила про підписання лізингової угоди з ТОВ «УЛФ-ФІНАНС» на загальну суму 1,2 млн. дол.

Отримані кошти спрямовані на розширення вантажного автопарку підрозділу «Прометей Авто» у рамках реалізації стратегії транспортної автономності ГК «Прометей».

Проект передбачає придбання в лізинг 10 одиниць тягачів DAF XF 480 FT і 10 напівпричепів Schmitz Cargobulll і дозволяє зменшити залежність від орендованого автотранспорту.

У релізі компанії також зазначається, що надалі планується продовжити співпрацю із партнером за умови збільшення ліміту фінансування.

Коментуючи перспективи залучення інвестицій, Валерій Ступак, заступник керівника сектору корпоративних фінансів Групи «Прометей» зазначив, що наперекір усім складнощам, компанія продовжує активно працювати на внутрішньому ринку з лізинговими установами, держбанками (АБ «УКРГАЗБАНК») з держпрограм фінансування, а також із західними банками за лімітами торговельного фінансування.

«Подальша співпраця з пулом наших постійних партнерів, а також набуття нових міцних зв’язків на фінансовому ринку, особливо у воєнний час, дає нам чіткий сигнал того, що ми рухаємось і розвиваємося у правильному напрямку. В умовах, що склалися, перед будь-якою компанією стоять завдання мінімізації ризиків. Ми ставимо планку вище, та маємо амбіції зі збільшення нашої частки ринку транспортної логістики».

Інвестиційний проект вже зараз дозволив посилити напрям «Прометей Авто» та довести загальну кількість зерновозів до 70 одиниць. До кінця року планується завершити фінансування напряму автологістики черговим придбанням в обсязі 30 нових машин», – зазначили у пресслужбі компанії.

Новости: Семена

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы