AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини

Новости Актуально AGROPORT East Kharkiv 2017 визначив кращі агропідприємства Харківщини
AGROPORT

Добавлено:


Представники майже 100 кращих агропідприємств Харківської області з різних районів зібралися на урочисту церемонію нагородження в рамках AGROPORT Awards Kharkiv 2017. Церемонія проходила в  пасажирській залі терміналу аеропорту «Харків».

Керівник проекту AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко та перший заступник облдержадміністрації Марк Беккер привітали присутніх зі святом відкриття найголовнішої агроподії Східної України.

«Ми маємо великий потенціал  і є активними учасниками Євросоюзу. За три роки збільшилися експортні поставки Харківської області, вони склали 304 млн грн – це 48 відсотків від  усього доходу, який отримали аграрії.  І дуже важливо, що в нашій області є такий майданчик, де сільгоспвиробники можуть заключати нові контракти, спілкуватися, а в подальшому – отримувати інвестиції», — заявив Марк Беккер.

AGROPORT

Дипломи переможців AGROPORT Awards Kharkiv 2017 в номінаціях отримали: 

 • ТОВ Хлібзавод «Салтівський» в номінації «Лідер галузі»
 • ТОВ «Терра» в номінації  «Якісний продукт»
 • ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат» в номінації «Лідер галузі»
 • СТОВ «Мрія», Куп’янський район, в номінації «Кращий роботодавець»
 • ПАОП «Промінь» в номінації «За постійне підвищення врожайності»
 • ТОВ АФ «Сади України» в номінації «За великий внесок у розвиток агропромислового комплексу»
 • ФГ «СТВ-Агро», Валківський район, в номінації «Кращий платник податків»
 • ТОВ «Курганський бройлер» в номінації «Найбільша частка у виробництві (78% за 1 півріччя 2017)»
 • ТОВ «Агросервіс ЛТД», Чугуївський район, в номінації «Суспільно відповідальний бізнес»
 • ПСП «Родіна», Дворічанський район,  в номінації «Досягнення в інноваціях»
 • ТОВ КВФ «Рома» в номінації «Постійний технологічний розвиток»
 • Також було відзначено:
 • Харківську обласну організацію роботодавців у сфері агропромислового комплексу за активну участь у розвитку АПК регіону;
 • ТОВ «ТБ Харківцукорзбут» за високий професіоналізм та плідну співпрацю з підприємствами області.

AGROPORT

Керівник проекту AGROPORT East Kharkiv 2017 Дмитро Титаренко разом з генеральним директором торгового будинку «ХТЗ» Олексієм Колєсніком, який є представником генерального партнера Харківського Агропорту – компанії DCH, відзначив кількох партнерів, що постійно підтримують захід на Сході України.

Відзнаки отримали:

 • Міжнародний аеропорт «Харків», який приймає AGROPORT четвертий рік поспіль.
 • ПАТ «Укрпошта», яке постійно підтримує  розсилку продукції заходу.
 • Співорганізатори Всесвітнього дня яйця, який відбувався в рамках AGROPORT East Kharkiv 2017, Асоціація «Харківптахопром».
 • Дві агрофірми, що входять до складу агрокомпанії AgroGeneration – агрофірму ПОСП «Бурлуцьке» за досягнення у розвитку рослинництва області та агрофірму «Подолівська» за досягнення у розвитку тваринництва Харківщини.

AGROPORT

Нагадаємо, що AGROPORT East Kharkiv 2017 триватиме три дні.

У п’ятницю, в другий день проведення Шостого міжнародного Агропорту, відбудеться науково-практична конференція, на якій обговорюватимуться проблеми, пов’язані зі зміною клімату на Сході України. Учасники конференції шукатимуть відповідь на запитання, як підвищити врожайність у нових кліматичних умовах. На відвідувачів заходу чекає науково-практична конференція з адаптації сільського господарства в Східній Україні до змін клімату – як підвищити врожайність в нових кліматичних умовах. Крім того, проходитиме круглий стіл, учасники якого обговорюватимуть майбутнє органічного виробництва.

Всі три дні роботи AGROPORT East Kharkiv 2017 в авіаангарі працюватиме тематична виставка.

AGROPORT

Довідкова інформація:

АГРОПОРТ — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки FAO і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією FAO і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 року АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках міжнародних аеропортів Харкова і Львова. Організатор форуму: консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд». Стратегічний  партнер заходу — група DCH Олександра Ярославського.

Продовольча і сільськогосподарська Організація ООН (FAO) є міжурядовою і спеціалізованою установою ООН, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член – Європейський союз. Штаб-квартира FAO знаходиться в Римі (Італія), а представництва організації розташовані більш ніж у 130 країнах. Організація сприяє встановленню партнерських відносин між урядами, бізнес-об’єднаннями, громадянським суспільством і приватним сектором в сфері продовольчої безпеки і розвитку сільського господарства.

Всесвітній день продовольства (World Food Day) щорічно відзначається у всьому світі 16 жовтня на честь заснування Всесвітньої продовольчої організації (FAO). У 2016 році святкування було присвячено темі зміни клімату у всьому світі і, відповідно, змін у сільському господарстві та виробництві продуктів. На всіх континентах і у всіх країнах-членах ООН WDP відзначається тематичними конференціями, семінарами та спеціальними акціями із залученням профільних фахівців і широкої громадськості.

Новости: Актуально

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы