Завод «Ремсинтез» – сільгосптехніка, якою потрібно пишатися!

1 апреля 2019 г.

СтатьиЛидер МесяцаЗавод «Ремсинтез» – сільгосптехніка, якою потрібно пишатися!

Жовто-блакитну сільгосптехніку заводу «Ремсинтез» важко не впізнати з-поміж інших виробників сівалок і плугів. Беручи участь у найбільших аграрних заходах України, продукція заводу завжди користується популярністю серед українських сільгоспвиробників. І справа тут не лише в кольорах.

— Компанія «Ремсинтез» – торговельно-виробниче підприємство, яке виготовляє та реалізує сільськогосподарську техніку (сівалки зернові та точного висіву для всіх технологій вирощування, широкозахватні плуги “Гетьман”) і проводить повний комплекс гарантійного та післягарантійного обслуговування, – зазначив на початку інтерв’ю кореспонденту «AgroLux» директор ПП «Ремсинтез» – Олександр Самілик. – Історія заводу «Ремсинтез» почалася у 2010 році. Але за цей досить короткий проміжок часу ми перетворилися із колективу однодумців на відому і авторитетну серед українських аграріїв компанію. На сьогодні ми вже можемо похвалитися виробничими потужностями на понад 4000 м², сучасним обладнанням, власним конструкторським бюро, кваліфікованими працівниками сервісного та контактного центрів, представництвами у Кропивницькому та Харкові, виставковими майданчиками у Миколаєві, Дніпрі, Вінниці та Старобільську Луганської області. І найголовніше – якісною сільгосптехнікою, якій довіряють українські фермери.

— Ваша сільгосптехніка користується у аграріїв серйозною популярністю. І справа тут, мабуть, не лише у яскравих жовто-блакитних кольорах…

— Так, звісно, справа тут далеко не у кольорі. Однак я вважаю, що зовнішній вигляд наших агрегатів також підібраний дуже вдало. Колір робить додатковий акцент на тому, що ми є українськими виробниками якісної сільськогосподарської техніки. І ми не боїмося заявити про це, адже ми не просто є впевненими у своїй техніці – ми нею пишаємося!

— Як повинна працювати агрокомпанія, щоб мати такий високий рівень довіри у фермерів, який має «Ремсинтез»?

— У першу чергу вона повинна задовольняти не власні інтереси, а потреби фермера. Завод «Ремсинтез» – клієнтоорієнтована компанія. Ми спілкуємося з нашими фермерами на таких виставках як «ЄВРОАГРО», «Агропром – 2019», «АГРО-2019», «AgroExpo», на сторінках соцмереж Facebook та YouTube. Регулярно приймаємо у себе на виробництві гостей, відвідуємо господарства наших клієнтів. На «Ютюбі» маємо власний канал, де регулярно викладаємо відеоролики, які активно коментують фермери. Тобто, у нас є зворотній зв’язок. Фермери постійно вказують нам на наші переваги і недоліки. Звісно, до конструктивних думок і побажань ми ставимося дуже серйозно. Ми поважаємо думку клієнта. Саме тому під час розробки та модернізації агрегатів зважаємо на потреби сільгоспвиробників навіть у тих дрібних технічних моментах, де інші, брендові компанії, часто-густо закривають очі. Саме це дозволяє нам бути активним учасником ринку, створюючи на ньому серйозну конкуренцію.

— Які зразки продукції власного виробництва презентуватимете у 2019 році?

—  Ми провели комплекс робіт із модернізації зернових сівалок СРЗ-3,6 та СРЗ-5,4. Вже успішно пройшла усі випробування й довгоочікувана сівалка СРЗ-4 з міжряддям 12,5 та 15 см і системою автоматичного переведення агрегату із транспортного в робоче положення. А для тих фермерів, які все більше дивляться у сторону технологій No-Till та Mini-Till, наші конструктори тривалий час ретельно працювали над розробкою сівалок СІЧ-4,2 (3,6) та «Атрія», що призначені для висіву зернових та просапних культур відповідно. Крім того, СРЗ-4 також дає фермеру можливість висіву не лише по традиційній, а й Mini-Till технологіям. Після серії випробувань і відгуків фермерів, ми максимально оптимізували і модернізували ці агрегати. І зараз вони якнайкраще демонструють наші слова про якість на практиці, – наголосив Олександр Самілик.

 

Андрій Мороз


Завод «Ремсинтез»Адреса: вул. Мурманська, 27-Б, м. Кропивницький, 25014, УкраїнаТел.: (067) 521-67-99, (067) 521-61-61, (066) 718-39-68. E-mail: zavod.remsintez@gmail.comІнтернет: www.remsintez.com.ua