Продав зерно – купи суперінструмент!

5 апреля 2017 г.

СтатьиРешениеПродав зерно – купи суперінструмент!

На нараді директорів пролунав дзвінок. Хтось підняв слухавку і сказав: “3апускайте!» Всі інші дізнались про відключення електроенергії після наради. Кожен з них отримав звістку про сво’і неприємності, але через спільну проблему — вимкнення струму! Десь залишилось зерно недосушене, десь корови недоєні, холодильники розморожені, інкубатори охолоджені, свині ненагодовані, а люди скрізь невдоволені, Всі керівники, окрім одного, роздавали підлеглим різні команди та заспокоювали! Лише той керівник випромінював спокій, хто вже раніше дав свою команду: «Запустити потужного навісного генератора, енергіі якого вистачить на всіх!»

Власне джерело енергiї це Ваша сила!

Після збору врожаю кожен господар пла нує, куди влучно вкласти гроші. Планів багато, а гроші ресурс потужний, проте обмежений! Тільки зараз, коли маєте прибуток, можете купити собі супер-річ, універсальний інструмент, предмет для заздрощів колег і ваших необмежених можливостей! Погодьтесь, мати в господарстві потужну власну електростанцію на 380В — круто! А якщо згадати, що вона працює від трактора, який у вас вже є, стае ще приємніше. Адже вартість автономного бензинового генератора майже вдвічі більша, а на дизельному двигуні заощадите більше ніж втричі. Генератори «AgroVolt» це дуже якісна і надійна річ! Вони виготовлені в Європі на фірмі «FOGO». Вони розроблені для професійного тривалого використання. Тому вкладені в навісний генератор гроші не тільки збережуться, але й примножаться, Адже не забуваємо, що енергія трансформується в роботу, а робота в гроші. Дійте зараз, коли бажання співпадають з Вашими можливостями.

“Не крадіть зі збитків, крадіть із прибутків»; сказав один розумний чоловік. Отримавши прибуток, не забудьте зробити собі подарунок за тяжку працю. Чоловіки люблять класний інструмент. А якщо цей інструмент, всім інструментам інструмент?! Бо дає ‘ім життя, то хто б не хотів його мати?

Потужний електрогенератор відкриє безліч можливостей: адже Ви зможете запустити любе електрообладнання будь-де, Адже на селі немає І такого місця, куди б не до’іхав в будь-яку погоду трактор з навісним генератором. А якщо не зараз купити, то коли? Під час вимкнення електроживлення він не встигне вчасно доїхати і грошей в той час може бути обмаль, і збитківне обійти.

Навіщо вони їх купують? Щоб пишатися! А чому ні? Якщо обладнання якісне і корисне, чому не пишатися?

Головний інженер ТОВ «Маяк» (Покровського району, Дніпропетровськоіобласгі) Віктор Федорович Сергієнко розповідає, що саме він перший у районі дізнався про навісний генератор на трактор, і відразу придбав його,

— “Я був ініціатором покупки, і тепер Слідкую за його використанням! Дуже задоволений приладом, — говорить Фахівець, — виручає нас під час відключєнь електроенергіі. А корисний він скрізь: на фермах, на току, на полі, в бригаді, будь-де. А ще, ми генератор дещо модернізували. Хоча він і захищений від вологи і пилу, все ж бережемо його. Знаєте, якщо нам доводиться генератор використовувати і під час негоди. То ми поставили його на піддон та обладнали дахом, аби був захищений від опадів. Гарно вийшло, Взагалі, у нас багато нової техніки Нещодавно придбали водовози, помпу,зерновентилятор угосподарстві все потрібне. Знаєте, коли 700 голів ВРХ, то і’хдоглядати важко. І не тільки іх! Ми активно вирощуємо зернові і технічні культури Тому на власному досвіді знаємо: у господарстві без новихтехнологій вже ніяк.”

Керів ик Фермерського господарства “Світанок“ (м,Перещепине, Дніпропетровщина) також із задоволенням поділився своїми враженнями.

— А ми його купили, щоб був на всяк випадок у господарстві, — пояснює Іван Володимирович по телефону, — Всяко може статися: і електрику можуть відключити, і від поломок та надзвичайних ситуацій ніхто незастрахований. А коли придбали генератор, на душі стало спокійніше, раджу придбати в господарство.

Ось так конвертував гривню, в потужний генератор директор ФГ “Світанок”. До речі, генератор дуже якісний і дуже надійний, тому прослужить дуже довго.

Бажаєш підібрати генератора? Телефонуй!

Пропонуємо великий асортимент навісних генераторів марки AgroVolt на трактор та стаціонарних генераторів
резервного живлення від польського виробника FOGO. Генератори виготовлені відповідно до європейських стандартів з найякісніших комплектуючих на власному заводі FOGO у Польщі.

Забезпечуємо гарантію та сервісне обслуговування. За кілька років роботи рекламацій не маємо!
Забезпечимо доставку!


Телефон: 0 (800) 503-153, (0542) 78-13-16