LUCAS G: найкращі рішення для ферми

27 Листопада 2023 г.

Статьи Техника LUCAS G: найкращі рішення для ферми

В Ганновері представлена лінійка інноваційного обладнання французького виробника

Провідний французький виробник обладнання для тваринницької галузі компанія LUCAS G вже не один рік активно працює на ринку України, задовольняючи потреби українських господарств в надійній автоматизованій техніці для ферм. Завважимо, що продукція LUCAS G посідає значну частку ринку як власне Франції,  так і багатьох країн Європи.

Бути максимально корисними для українських агровиробників

  • І це не випадково, адже за якістю наші машини, як мінімум, не поступаються більш розкрученій в Україні техніці конкурентів. Наші переваги є добре відомими як європейським аграріям, так і вже багатьом українським фермерам. Наразі ми впевнено розвиваємо нашу присутність у вашій країні і намагаємося бути максимально корисними для ваших агровиробників, – розповідає представник французької  компанії в Україні Флоріан Блан.

Із  паном Флоріаном ми спілкуємося у Ганновері вже не вперше. Наш співрозмовник регулярно відвідує Україну – і впевнений, що навіть повномасштабна війна не має стати на заваді розвитку тваринницького бізнесу в Україні.

  • Ми звернули увагу на те, що за нинішніх труднощів із продажем зерна та низькими цінами на вирощений врожай, саме наявність тваринницьких ферм дає змогу нашим клієнтам краще стояти на ногах та отримувати додаткову рентабельність виробництва. Гадаю, що ця галузь в Україні буде зростати, і зі свого боку ми готові забезпечити належну технологічну підтримку – запевняє Флоріан Блан.

Мобільні розвантажувачі силосу: подвійна вигода

Однією із головних «фішок» LUCAS G є створення самохідних машин для роботи у внутрішньому просторі ферм та поза ними. Це можуть бути навіть машини із повним приводом, що є вкрай актуальним для вітчизняної тваринницької галузі, адже біля деяких наших ферм може не бути твердого покриття.

Таким є представлений на Agritechnica-2023 самохідний розвантажувач силосу AutoSpire Compact із бункером на 12 м³, котрий отримав повністю новий дизайн та функціонал. Важливо, що ця модель у найменшій конфігурації має ширину 2,4 метра і висоту 2,6 метра, що дає змогу сміливо працювати навіть у найтісніших фермах ще радянського зразку. В разі потреби бункер можна наростити для досягнення ємності до 14, і навіть до 16 м³. Так само варіюється і висота машини не перевищує 3,1 метра, що дає змогу нормально виконувати робочі завдання у досить обмеженому просторі.

На менших  моделях можна встановити задню керовану вісь для мінімізації радіусу повороту під час маневрування в обмеженому просторі ферми. Причому задня вісь має вужчу колію, аніж передня, тому вага машини «розподіляється» на більшу площу. Бункер вивантажується через лівий чи правий задній люк або з обох боків.

Сама машина приводиться в рух 4-циліндровим двигуном Deutz, потужністю 156 к. с., який працює із гідростатичною трансмісією із двома діапазонами швидкостей – від 0 до 8 км/год та від 0 до 25 км/год у транспортному режимі. Управління AutoSpire Compact здійснюється за допомогою багатофункціонального джойстика та монітора.

Ротор і конвеєрна стрічка мають гідравлічний привід з можливістю зміни швидкості, що контролює правильну подачу отриманої суміші.

Ще одна споріднена новинка – самохідний розвантажувач силосу Autospire Performance із вражаючим бункером на 24 м³. Самохідні змішувачі серії Autospire Performance мають об’єм від 12 до 14 м³ в одношнековому виконанні та від 16 до 24 м³ у двошнековому виконанні. Вони були розроблені для використання з великими навантаженнями та оснащені обладнанням, призначеним для інтенсивного користування, швидкістю руху 40 км/год, системою Ecomode та гідравлічною розподільчою коробкою.

Ця машина оснащена 6-циліндровим двигуном Deutz, потужністю 245 к.с. та 200-сильною фрезою. Мінімальна висота збирання силосу в неї становить до 5 мм, а максимальна висота роздачі – 80 см, чого більш ніж достатньо на всіх типах  ферм. За всієї своєї потужності, Autospire Performance на 24 м³ має робочу ширину всього лише 2,55 м і висоту – 3,07 м, що дає змогу впевнено працювати у тісних приміщеннях.

Тут наявна унікально точна система зважування із програмуванням. Так само чітко працюють і всі інші опції, котрі контролюють кожен грам витраченого корму.

– Нам іноді дуже складно демонструвати нашу техніку у господарствах, оскільки вона працює  настільки точно, що корови не можуть відразу пристосуватися до нових раціонів.  Але вже за тиждень аграрій починає отримувати подвійну вигоду – економію корму на рівні мінімум 10-15% та зростання надоїв і якості молока,- посміхається Флоріан Блан.

Соломовидувачі та роздавальники кормів нового покоління

Наступна цікава новинка LUCAS G, представлена у Ганновері – повітряний видувач соломи із гідравлічним приводом Raptor. Соломовидувачі з гідравлічним приводом серії Raptor призначені для самостійного завантаження круглого тюка Ø2 м або квадратного тюка. Вони виконують видування соломи на 270°, що дозволяє забезпечити якісну підстилку у всіх ділянках будівлі. Ці компактні машини ємністю 2 м³ випускаються у навісному, причіпному та телескопічному варіантах.

Raptor ідеально пристосований для роботи у тісних приміщеннях та обладнаний зручним 3-точковим зчепленням із трактором, – зазначає Флоріан Блан.

Варто звернути увагу і на соломовидувач Castor у збільшеній версії – об’ємом бункера на 13 м³. Машина оснащається трьома розмотувачами із механічним приводом і дає змогу приймати до чотирьох  круглих тюків за одне завантаженням.  Тобто, це ідеальне рішення для середніх та великих ферм. Причому Castor, як і багато інших моделей техніки LUCAS G, відзначається винятковою універсальністю та може працювати із найрізноманітнішими видами рослинної  маси, включаючи кукурудзяний силос, люцерну, сіно тощо.

І нарешті, варто відзначити новий самохідний роздавальник комбікормів M6, який є проміжною моделлю поміж машинами М5 та М7. Такі роздавальники можуть мати різні варіанти приводу.  Зокрема, це автоматична версія з рейковим приводом, самохідна версія та автономна версія з електроприводом.

Власне модель М6 –  це самохідна електрична машина із трьома колесами, одне із яких є керованим,  а двоє  інших – ведучими. Тут наявний місткий сталевий бункер, куди можна насипати від одного до п’яти видів різних кормів та зручне управління. Причому ця машина може  легко долати навіть досить серйозні підвищення, якщо у цьому виникає потреба.

Якісний сервіс та надійність на десятиліття

  • На сьогоднішній день ми маємо доволі розвинену систему сервісного обслуговування в Україні, котру нам допомагають підтримувати партнери, зокрема, компанія «Грегуар Бессон Україна», а також дилери компанії John Deere. Завдяки їхній розгалуженій мережі постачання, ми без проблем можемо доставити будь-яку запчастину за короткий термін часу. Компанія LUCAS G взагалі звертає дуже значну увагу на сервісне обслуговування та максимально ефективне використання своїх машин, – наголошує Флоріан Блан.

Ми ж своєю чергою додамо, що заводу LUCAS G вдалося зберегти старі-добрі традиції виготовлення техніки із надійністю не на «два-три роки», а на цілі десятиліття. Сьогодні у багатьох фермерів працюють як новенькі, машини LUCAS G впродовж 10-15 років і більше, а їхні власники не мають із ними жодних клопотів. Власне так і повинно бути!

  • Як я вже  казав, цього літа ми досить активно попрацювали в Україні та розпочали реалізацію кількох цікавих проектів. Я запрошую усіх українських аграріїв які займаються чи хочуть займатися тваринництвом звертатися до нас, аби ми спільно могли підібрати оптимальні рішення для ваших планів, – резюмує Флоріан Блан.

https://www.lucasg.com/

Представники в Україні:
+38 (050) 443-47-02
директор "Грегуар Бессон Україна" - Віктор Попов

+38 (050) 443-27-72
комерційний технічний представник - Вінярський Дмитро