Фотосепаратори ТМ «MEYER» від ТОВ «ОРІЕНТ ВЕЙ»

4 декабря 2018 г.

СтатьиЛидер МесяцаФотосепаратори ТМ «MEYER» від ТОВ «ОРІЕНТ ВЕЙ»

ТОВ «ОРІЕНТ ВЕЙ» працює на Українському ринку кольоросортувальної техніки більше 8 років в статусі офіційного представника китайскої компанії Hefei Meiya Optoelecronic Technology Inc (ТМ «MEYER»), яка входить у 5-ку світових лідерів-виробників фотосепараторів, та має свої представництва у 86 країнах світу.

За ці роки нашим підприємством було ввезено, реалізовано та здано у експлуатацію тільки в Україні, — більше ніж 60 одиниць фотосепараторів. Сертифіковані фахівці нашої компанії здійснюють шеф-монтаж, навчання персоналу замовників, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування фотосепараторів.

Ми не тільки реалізовуємо окремі одиниці обладнання але й єдині з постачальників в Україні, Молдові та Грузії, хто втілює комплексні інженерні рішення від розробки проекту сортувального комплексу до його монтажу, та пуску «під ключ».

Ми – машинобудівна компанія яка виготовляє сучасні й надійні стрічкові, модульні горизонтальні та Z-образні конвейери, зернові ковшові норії, естакади та бункери для фотосепараторів, вібраційні бункери, інспекційні столи тощо.

Підтверджуючи високу якість фотосепараторів «MEYER», на власному виробництві надаємо послуги з сортування продуктів за кольором.

Постійно в шоу-румі компанії знаходяться декілька молелей фотосепараторів та додаткового обладнання готових до роботи.

Запрошуємо на демонстраційний показ роботи фотосепараторів ТМ «МEYER» у зручний для Вас час та день у м. Бровари Київської області за адресою: вул. Гельсінської групи, 14 Б.

При прийнятті рішення про приїзд на демонстраційний показ, прошу завчасно повідомити про свої наміри та зарезервувати день та час зустрічі.

Також запрошуємо відвідати наши стенди на виставках в Україні у 2019 році:

Зернові Технології — 2019 (Київ, 19 — 21.02.19),

Агро — 2019 (Київ, 04 — 07.06.19),

AGROEXPO (Кропівницький, 25 — 28.11.19).

Вечоркін Андрій, заступник директора ТОВ "ОРІЕНТ ВЕЙ"


050-81-83-830; 096-950-98-00