АБК ™ – АгроБіоКомплексна технологія.

4 февраля 2019 г.

Статьи Лидер Месяца АБК ™ – АгроБіоКомплексна технологія.

АБК ™ – АгроБіоКомплексна технологія

АБК ™ – АгроБіоКомплексна технологія це передовий досвід вирощування високоякісних врожаїв товарної та насіннєвої  продукції, з покращенням родючості ґрунту.

Незамінна при вирощуванні «Органічної продукції».

АБК™ — це легкодоступні рослинам хімічні і біологічні речовини в біологічносприйнятній для рослин формі, без шкідливих та  балластних речовин, але в найбільш можливому асортименті діючих  речовин. Застосовується в усі важливі фази росту та розвитку і дозрівання та при їх найбільшої потреби.  В обміні речовин рослини з навколишнім середовищем головне значення мають як коріння, так і листя, а від розмірів і узгодженості роботи цих органів залежить формування генеративних органів і врожайність. З використанням «АБК» цей процес гармонізується.

Всі елементи живлення й захисту на органічній основі, та працюють при температурах від +3…5°С  до +32…45°С.

АБК™ – запобігає втраті урожаю через передчасне старіння рослин від фізіологічної депресії (стресів)

АБК™ – Сприяє більшій засвоюваності фосфору, азоту, кисню, вуглецю, мікроелементів, збереження вологи в рослині при посушливих умовах.

АБК™ – Дозволяє зменшити застосування протруйника насіння до 50-100%, фунгіциду  до 50-75% і більше.

В комплекс препаратів «АБК™» входять рідкі комплексні мікродобрива отримані інноваційним методом плазмово-імпульсної технології отримання надчистих карбоксилатів біогенних металів: цинку, магнію, марганцю, заліза, кобальту, молібдену та ін. Також входять біопрепарати для всіх культур, в тому числі спеціалізовані для бобових, а також  деструктор целюлози, плівкоутворювачі-прилипачі й інкрустатори з використанням нанотехнологій та мікробного синтезу.

Ефективне поєднання досягнень науки в області агрохімії, нанотехнології і мікробіології, висока чистота добрив і їх збалансований склад, дозволяє сьогодні отримувати врожайність зернових, 100-150 ц/га, сої 55-100 ц/га.

Для нормального росту і розвитку рослини потребують не тільки основні макроелементи, а й хоча і в невеликій кількості, цілого ряду мікро та ультраелементів. Позитивно реагують рослини на своєчасне внесення бору, марганцю, міді, цинку, молібдену, титану, йоду. германію, селену та інших. Найбільшу шкоду на розвиток рослин та формування запланованого врожаю наносить відсутність бодай одного – двох надзвичайно потрібних мікроелементів у відповідний період вегетації.

При застосуванні багатокомпонентного комплексу АБК™ при інокуляції та

інкрустації насіння і листового підживлення з захисним ефектом спостерігається покращення азотно-фосфорно-калійного живлення, підвищення іммунітету рослин, що нерідко не потребує хімічних засобів захисту від хвороб. Підвищується  стресостійкість і продуктивність рослин, утворюється більш розгалужена коренева система та її екссудативність. На дослідних ділянках, де провели обробку АБК™, до і після цвітіння, рослини рівномірно розвивались протягом всього періоду вегетації. Листова площа фотосинтетичної поверхні виросла на 25-30 % більш ніж в контролі, що сприяло збільшенню  кількості стручків, бобиків, качанів. Помітно збільшилась площа листової поверхні, а колір рослин став більш насичений, темно-зелений.

Особливістю позакореневого підживлення є поглинання рослинами  безпосередньо через листову поверхню поживних речовин в необхідних кількостях у відповідальні фази розвитку та пролонговано з допомогою плівкоутворюючих полісахаридів. Це в значній мірі дозволяє регулювати ріст та впливати на розвиток рослин, а також підвищити імунітет та зменшити рівень, або усунути  зовсім захворюваність рослин, пов’язане і з нестачею окремих елементів живлення.

В АБК™ — органічному добриві з властивостями системно-контактного фунгіциду підібрана композиція металів і неметалів, яка нищівно діє на патогени всіх різновидів. Одночасно бульбочкові і інші корисні бактерії розвиваються ще краще, використовуючи ті ж іони для забезпечення власної життєдіяльності. Висока ефективність препарату обумовлена комплексною дією всіх складових органічних з’єднань  сірки, міді та йоду з лимонною кислотою, яка підсилена синергетичним впливом іонів алюмінію, нікелю, ванадію та кобальту. Мікроелементи, проявляючи свою токсичну дію, одночасно відіграють трофічну роль в живленні рослин, маючи такі елементи, які неможливо нічим замінити, регулюють фотосинтез і інші фізіологічні процеси, які підвищують стійкість рослин до фізіологічних, температурних, водних та інших аномалій. Біологічна ефективність препаратів АБК проти фітопатогенів досягає 90% і більше, не поступаючись дії відомим пестицидам хімічного походження. На відміну від інших агрохімікатів АБК™  не здійснює токсичної дії на рослини, а в рекомендованих дозах абсолютно нешкідливо для людини, комах — запилювачів, корисної мікрофлори. Це дозволяє використовувати його на всіх фазах розвитку рослин, в т. ч. і під час їх цвітіння.

Головні складові АБК ™:

— корисні бактерії (Bacillus subtilis, Bacillus Megateriun, Azotobacter, Rizobium);

— аммонійно-карбоксилатні комплексони;

— природні регулятори росту;

— збалансований комплекс фітогормонів ауксинової, цитокининові та гібберелінової природи, амінокислот, вуглеводів, жирних кислот, олігосахариди, хітозан і інші біологічно активні сполуки;

— активатори NPK і інші біогенні елементи у вигляді хелатів металів та неметалів з природними кислотами циклу Кребса. Д.р. — Ag, Аl, B, Вi, Ce, Co, Cu, Fe, Ge, I, K, La, Mg, Mn, Mo, Ne, Ni, S, Se, Si, Ti, V, Zn, в т.ч. — з фунгіцидними властивостями — йод, сірка, алюміній, мідь, ванадій, нікель, селен та інші;

— полісахаридні плівкоутворювачі — інкрустатор, склеювач стручків і пролонговані носії агрохімікатів, прилипачі з функціями ад’юванта;

Торгова марка АБК™ — власність компанії ТОВ «Агровіо Україна»

Білоцерківський О.М., Притуляк В.П.
ТОВ "АГРОВІО УКРАЇНА"
https://agrovio.com.ua/product.php?cat=5


Повний супровід вирощування культур використовуючи технологію АБК від її авторів.
Отримати повноцінну консультацію та придбати потрібну продукцію Ви можете у нас:
Сайт компанії: http://www.agrovio.com.ua
м. Київ, пров. Лобачевського, 7
Тел.: +380 97 900 00 65
Тел.: +380 95 568 23 65
Email: info@agrovio.com.ua
Доставка по Україні.
Бажаємо гарних врожаїв