Все починається з ідеї. МАЇС розповів як створює гібриди кукурудзи

МАЇС

Вже за 20 хвилин до завершення реєстрації, організатори розуміли, що гостей буде більше, ніж очікувалося, і треба замовляти в ресторані додаткову їжу. – Зазвичай на такі заходи приїжджає на 25-30% менше людей, ніж обіцяють, – говорить директор з маркетингу Компанії МАЇС, Гліб Коваленко. – Не дивлячись на те, що вчора ми телефонували усім запрошеним, аби точно знати кількість гостей, – сьогодні ми приємно здивовані тим, що людей буде більше, ніж ми очікували. Ми вже вирішили питання з харчуванням – голодним ніхто не залишиться, – запевняє Гліб Коваленко. Можливо таке зацікавлення Днем кукурудзи в аграріїв викликала тема цьогорічного свята: МАЇС обіцяв розкрити секрет народження гібридів кукурудзи. І зробив це максимально доступно – гостям показали спеціальну селекційну техніку, зразки вихідного матеріалу для створення гібридів, і навіть продемонстрували генетичний паспорт кукурудзи. А найголовніше, про що дізналися учасники, – як народжується насіння – від ідеїЧитать больше проВсе починається з ідеї. МАЇС розповів як створює гібриди кукурудзи[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.