Вирощування льону: технологія зростання прибутковості

льон

Льон олійний – культура, яку агровиробники почали відроджувати останніми роками. Наразі його висівають здебільшого великі господарства та агрохолдинги. І якщо правильно підійти до технології вирощування цієї культури, то рентабельність льону можна прирівняти до соняшнику. Як виростити «призабуту» культуру, щоб вона була дійсно прибутковою, ми дізналися, відвідавши чернігівський кластер «Баришівської зернової компанії», та поспілкувавшись з головним агрономом відділення – Юрієм Чебанєм. Текст: Нині на вирощене насіння льону спостерігається доволі чималий попит. А якщо ще й в додачу ви знайдете канал збуту лляних стебел, то можна впевнено стверджувати – прибуток від вирощування льону буде точно більше у порівнянні з соняшником. Саму по собі культуру, порівняно з соєю чи кукурудзою, виростити не складно. Льон дуже добре росте на бідних ґрунтах, добре реагує на гербіцидний захист, однак його збирання має свої особливості. Проте до цього ми дійдемо пізніше, а поки що давайте розглянемо по порядку, як же вирощують льон-кучерявець у вищезгаданому кластері. НюансиЧитать больше проВирощування льону: технологія зростання прибутковості[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.