Урожай в п’ять тонн

Урожай

Правила вирощування озимого ріпаку від «Агрофірми Колос» Пропонуємо вам ознайомитися з високоврожайною технологією вирощування озимого ріпаку на прикладі практичного досвіду ТОВ «Агрофірма Колос», землі якої знаходяться у Київській області. Основні підходи та агроприйоми, які дозволяють стабільно отримувати якісний результат, можуть бути корисними для агровиробників багатьох регіонів України. Встановлено, що близько 70-80% успіху у вирощуванні ріпаку озимого закладається в літньо-осінній період. Ця культура досить вибаглива до попередників, тому кращими для неї є чисті та добре угноєні зайняті пари. Щоправда, ці попередники, як правило, відводяться під озимі зернові. Готуємо ґрунт А основними попередниками ріпаку у виробничих умовах є озимі та ярі зернові (пшениця, жито, ячмінь та тритикале). Загалом, основні вимоги до попередників при вирощуванні ріпаку озимого наступні: ■ завчасно звільнити поле (не пізніше як за 40-50 днів до сівби ріпаку); ■ залишити поле чистим від бур’янів та насіння попередньої культури (падалиця); ■Читать больше проУрожай в п’ять тонн[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.