«Таблиця Менделєєва»

рослинництва

для ефективного агропромислового виробництва продукції рослинництва – класифікаційна модель елементів точного землеробства Олександра Броварця для реалізації сучасних ефективних технологій рослинництва Сьогодні на ринку представлено широкий спектр техніки для реалізації технологій точного землеробства. Проте, не зважаючи на все це, відсутні компанії, які можуть фахово, «під ключ», «заточити» увесь наявний арсенал технологій точного землеробства у межах певного агропідприємства. Як правило кожна компанія, яка «пропагує» точне землеробство, «накриває» свій сегмент, наголошуючи на його важливості. Все це створює перешкоди для ефективного впровадження комплексу технологій точного землеробства. Потрібне розуміння того, що лише комплексний підхід при реалізації точного землеробства дасть можливість отримати очікуваний економічний результат. Відсутність стандартів, настанов, приписів, навіть елементарних систем класифікації та методів систематизації елементів точного землеробства провокує/змушує агропідприємства використовувати різного роду технічні системи точного землеробства без розуміння суті процесу їх виконання, без розуміння того що відбувається та доцільності, ефективності і необхідності їх використання при виконанні тієїЧитать больше про«Таблиця Менделєєва»[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.