Соняшник: турбота на початку розвитку

Соняшник

Важливість якісного догляду за посівами соняшнику розуміє кожен фермер і агроном. Але як правильно це робити? Чи обов’язково, наприклад, вносити пестициди, і які технології захисту доречніше застосовувати? Як найбільш оптимально провести боронування і підгодівлю? Спробуємо відповісти на ці питання, враховуючи практичний досвід кращих господарств нашої країни і експертів. Відразу після посіву Для розробки оптимальної системи догляду за соняшником визначають такі показники, як густота стояння рослин соняшнику, ступінь і характер засміченості кожного поля. Багато агрономів кажуть, що зараз переоцінюється роль гербіцидів і недооцінюється значення агротехнічних прийомів. А досліди вчених лише підтверджують це. Так, дані, отримані Інститутом зернового господарства України показують, що результат післясходового боронування – знищення понад 80% однорічних бур’янів і більше 50% сходів і проростаючих пізніх бур’янів. В цілому, зменшення засміченості полів завдяки правильному поєднанню агротехнічних прийомів економічно доцільніше і знижує хімічне навантаження на ґрунт. Отже, що робити фермеру абоЧитать больше проСоняшник: турбота на початку розвитку[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.