Ріпак озимий – обираємо сорта

рипак

За останні роки значно збільшилася роль ріпаку озимого не лише як кормової та сидеральної, а також як універсальної культури для отримання олії харчового і промислового значення. Завдяки економічній привабливості та стабільному попиту, ріпак займає гідне місце серед лідерів. Головні експортери культури – Європа, Канада та Австралія; імпортери – Китай, Мексика, Японія, Пакистан. В Україні стримуючим фактором розширення посівних площ ріпаку озимого раніше були низькі якісні показники насіння через вміст в них ерукової кислоти і глюкозинолатів, що заважало використанню масла на харчові цілі, а шроту – на корм тваринам. У сучасних умовах ці чинники практично усунені. Вітчизняними селекціонерами створені нові високоврожайні сорти, масло яких не містить ерукової кислоти, а в шроті знаходиться незначний відсоток глюкозинолатів. Підбір високопродуктивних нових сортів цієї олійної культури з використанням біологічних особливостей виду в конкретних ґрунтово-кліматичних умовах вирощування не тільки підвищує врожайність насіння, а й покращує йогоЧитать больше проРіпак озимий – обираємо сорта[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.