Раціон – під зиму

внесення добрив

Від чого залежить ефективність припосівного внесення добрив Більшість моделей сучасних посівних агрегатів вже в базовому оснащенні обладнуються системами одночасного внесення мінеральних добрив. Це дозуючі апарати і ємності для подачі гранул в стрічку або на глибину нижче залягання насіння. Дедалі більшого поширення набувають також технології припосівного внесення рідких добрив. Це також дає змогу досягти низки агрономічних та економічних переваг, хоча і вимагають особливо уважного до себе ставлення. Незважаючи на досить значне поширення технології одночасного внесення добрив під час сівби, багато аграріїв її ігнорують і досі. Їх аргументація зрозуміла: навіщо ускладнювати процес, якщо ми і так з осені даємо нормальну кількість NPK, а навесні – азотовмісних добрив? До того ж, далеко не факт, що внесені разом з насінням гранули встигнуть розчинитися і коренева система сходів зможе використовувати поживні речовини в їх складі. Не останню роль відіграє і відсутність у багатьох фермерів коштівЧитать больше проРаціон – під зиму[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.