Ірина Паламар закликала дотримуватися українських інтересів при виконанні вимог Угоди з ЄС

ЄС

Тема впливу Угоди з ЄС на аграрний бізнес і якість харчових продуктів піднімалася на круглому столі, присвяченому питанню впровадження європейських вимог до харчових продуктів в Україні. Експерти висловилися про низку ключових проблем галузі та шляхи їх вирішення. 25 червня відбувся круглий стіл за темою «Рік європейських вимог до харчових продуктів в Україні: які підсумки?», організований Українським кризовим медіацентром, за участі експертів харчової промисловості, представників влади, галузевих асоціацій. Як відомо, рік тому в Україні почали діяти нові вимоги до харчової продукції внаслідок адаптації українського законодавства до європейського у рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Нові стандарти мали забезпечити кращу якість продукції на внутрішньому ринку і широкі можливості для українських виробників на світовому ринку. Частина зацікавлених сторін запевняла, що від нових правил виграють і бізнес, і споживач. Інші переконували, що за новими правилами домашнє молоко і м’ясо заборонять для продажу, і цеЧитать больше проІрина Паламар закликала дотримуватися українських інтересів при виконанні вимог Угоди з ЄС[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.