Інформаційна компанія «ПроАгро Груп» провела конференцію «Агрохімія та насіння-2018»

ПроАгро Груп

Перша конференція «Агрохімія та насіння-2018» стартувала під сніжинки першого в цьому році снігопаду в столиці. І навіть транспортний колапс не став на заваді успішного проведення заходу. Майже усі дісталися вчасно і встигли насолодитися за ранковою кавою першими зимовими пейзажами з панорамних вікон Гольф-центру на Оболонській набережній. Перший блок конференції «Ефективне землеробство: технологічні рішення для оптимізації виробництва» стартував без затримок і учасники активно долучилися до обговорення представлених спікерами практичних кейсів. Про важливість і переваги проведення агрохімічного аналізу ґрунту розповів агроном-ґрунтознавець Василь Косар. Великий інтерес у присутніх викликав виступ Вікторії Олійник, агрохіміка-ґрунтознавця компанії «АСТАРТА-КИЇВ». Не оминули увагою під час першого блоку і сучасні ІТ-технології, що допомагають контролювати та моніторити стан сільськогосподарських культур у господарствах. Втім не усі технології є універсальними. Оскільки великий вплив на сьогоднішнє землеробство мають погодно-кліматичні умови, виділяються особливі зони ризикованого землеробства. В рамках другого блоку «Технологічні засоби формування якісногоЧитать больше проІнформаційна компанія «ПроАгро Груп» провела конференцію «Агрохімія та насіння-2018»[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.