Хліб гладіаторів…

аграріїв

Плануємо, будуємо майбутній урожай ячменю озимого 2020 Бабаянц Ольга, доктор біол.наук, ст. н. с., завідуюча відділом фітопатології та ентомології Селекційно-генетичного інституту – НЦСС, дійсний член спілки журналістів України Отже, осінь… Листопад з його викрутасами. Але для аграріїв відлік часу вже пішов. Хоча й важким був посів з посухою та постійним очікуванням хоча би якихось крапель дощу, однак, наразі на значній кількості полів під ячменем отримали сходи. Подекуди сходи рвані, нерівномірні (скоріше за все з причини використання старої техніки або з глибиною загортання насіння на 5-7 см без прикатування). Є слабкі сходи ячменю там, де вологи майже не було, або вона була на межі провокативної. Дещо краще виглядають сходи там, де у 3-4-й декаді жовтня за дуже теплих днів (20-250С) випадали тумани, які трималися починаючи з 18:00 до 09:00 ранку наступного дня. Ми спостерігали, як у таких умовах волога у виглядіЧитать больше проХліб гладіаторів…[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.