Добрива з пестицидами на озимих

пестицидами

Як оптимальне живлення та захист восени формують урожайність навесні Початок осінньої посівної кампанії вимагає оптимізації багатьох технологічних процесів, зокрема, і розуміння особливостей у внесенні бакових сумішей. Мова йде про внесення пестицидів одночасно з мінеральними добривами перед або під час сівби озимих зернових культур. Частіше за все це стосується саме пшениці, котра має значну кількість проблем під час перших фаз розвитку посівів культури. Особливо це стосується саме проростання та появи 2-3 листків рослини, коли бур’яни та шкодочинні організми можуть суттєво вплинути на її розвиток. То як краще вносити добрива і пестициди? Класичним способом чи в бакових сумішах? Спробуємо з’ясувати в експертів галузі та досвідчених фахівців. Потреба в основних елементах Результати багатьох практичних дослідів, що проводяться українськими агрокомпаніями спільно з науковцями, засвідчили, що найкращий ефект дає комплексне забезпечення потреб озимої пшениці усіма елементами живлення. Наступна урожайність зерна залежить від лімітуючого фактора, тобтоЧитать больше проДобрива з пестицидами на озимих[…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.