Держава має негайно взяти ситуацію під контроль!

АЧС

«Українці вже 4 роки їдять м’ясо з чумою», – Ірина Паламар За період від початку 2019 року через АЧС країна втратила близько 170 тис. свиней. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа. Найближчими ж днями ця цифра зросте відразу понад у 1,5 рази! Адже африканська чума дісталася високотехнологічного свинарського господарства, що входить у ТОП-10 по Україні – «Галичина Захід» (Львівська обл.), з поголів’ям 100 тис. свиней. А значить, згідно з чинним законодавством, усі вони будуть знищені. А між тим, існують технології, які дозволяють переробляти таку свинину – наприклад, на тушонку. Науковці зазначають, що вірус АЧС гине вже при температурі 60 градусів протягом 30 хв. Тому тушонка, вироблена з ураженого м’яса, є абсолютно безпечною як для споживання людиною, так і з погляду біобезпеки. Якщо переробляти цей продукт для стратегічних запасів, то м’ясом знищених лише від початку 2019 року свиней можна булоЧитать больше проДержава має негайно взяти ситуацію під контроль![…]

×Доступ к полным текстам статей журнала «AgroOne» возможен только для подписчиков электронной версии (доступные периоды подписки – 6 мес., 12 мес.). Если Вы уже оформили подписку, пожалуйста, авторизируйтесь.
Если вы впервые на сайте, подписку можно оформить, перейдя по ссылке ниже.
Оформить подписку

Авторизация

Регистрация

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей политика конфиденциальности.