Живі свині у закупівлі коштуватимуть 41 — 43 грн/кг найближчого тижня, — прогнозують переробники

Новости Животноводство Живі свині у закупівлі коштуватимуть 41 — 43 грн/кг найближчого тижня, — прогнозують переробники

Добавлено:


свині

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» (АМГ) повідомив прогноз закупівельних цін на 15 – 21 червня 2020 р.: 41– 43 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозні ціни залишаються незмінними. Внутрішній попит на свинину сталий, але на низькому рівні. Додатковими факторами стримування цін залишаються надлишок дешевшої курятини на ринку, про який ішлось у прогнозі на 24-й тиждень, та ціновий програш української свинини імпорту з Європейського Союзу та Канади. Більше про це — у матеріалі “Чи бути СВИНОапокаліпсису–2, або Чому галузева асоціація поразки подає за перемоги».

«Тепла суха погода та сезон пікніків можуть у деякій мірі пожвавити попит, але цього, очевидно,  недостатньо для того, щоби компенсувати перелічені негативні фактори», — зазначають аналітики АМГ.

свиньиСвітові ціни на свиней в забійній вазі. Джерело: Євростат

Вони повідомили також, що в ЄС усереднені ціни на туші свиней після попереднього пожвавлення попиту стабілізувалися. Водночас для ринків США, Канади та Бразилії залишається характерною висока волатильність.

Як розповідав AgroONE, Українські переробники закликають свинарів підписати Меморандум про партнерство та ціноутворення. Документ спрямований на те, щоби не допустити цінові коливання при збуті живих свиней на переробні підприємства більші за 2 грн/кг на тиждень.

Долучитися до дії Меморандуму можна за цією формою: https://forms.gle/b9YXz2dqp4meDKQs9
Висловити свої пропозиції до Меморандуму можна листом на адресу: consolidation@association-mg.com.ua

Новости: Животноводство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы