Шмигаль: Реорганізації Держпродспоживслужби не буде

Новости Законодательство Шмигаль: Реорганізації Держпродспоживслужби не буде
Держпродспоживслужби

Добавлено:


Кабінет міністрів України відмовився від ідеї реорганізаціх Держпродспоживслужби — органу, від безперебійної роботи якого залежить діяльність багатьох бізнесів в Україні.

Про це йдеться у повідомленні Європейської Бізнес Асоціації за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

«Натомість для контролю епідеміологічної ситуації та здоров’я населення в Україні буде створено окремий санітарно-епідеміологічний орган, що належатиме до підпорядкування Міністерства охорони здоров«я України. Держпродспоживслужба продовжуватиме роботу у звичному режимі із притаманними їй функціями щодо здійснення контролю за виробництвом та експортом продукції», — підкреслюють в ЄБА.

Однак, за даними асоціації, реорганізація все ж торкнеться іншого державного органу — Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Передбачається його розподіл на два окремі відомства з виділенням аграрного міністерства, оскільки аграрний напрямок має колосальне значення для економіки України та має бути належним чином представлений в уряді», — додали експерти.

Прем’єр-міністр запевнив, що тривають системні реформи таких важливих для бізнесу державних органів як податкова та митна служби, ДАБІ, реформа системи охорони здоров«я, комплекс заходів, направлених на боротьбу з контрабандою.

Для довідки: раніше стало відомо, що Кабінет міністрів України має намір реорганізувати Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів і створити Державну службу з контролю захворювань України. Багато експертів і профільні асоціації висловили невдоволення таким рішення уряду.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы