Pöttinger: 4 срібних медалі на конкурсі Innovation Award

Новости Европа Pöttinger: 4 срібних медалі на конкурсі Innovation Award
Pöttinger

Добавлено:


Незалежна експертна комісія DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) з 320 заявок з новинками нагородила чотири інноваційних проекти австрійського виробника техніки Pöttinger сріблом на конкурсі Innovation Award:

Срібло 1

Pöttinger SENSOSAFE – автоматичне розпізнавання тварин
Перше в світі автоматичне розпізнавання тварин SENSOSAFE для запобігання пошкодження оленят під час скошування досягнуло новаторського розвитку. Прямо на косарці встановлено оптичний інфрачервоний сенсор SENSOSAFE, що розпізнає оленят, які сховалися від коcарки у траві (тобто вони знаходяться не в полі зору водія). Якщо SENSOSAFE виявляє оленят, він надсилає сигнал до гідравліки косарки, і косарка швидко автоматично піднімається.

Pöttinger

 

Срібло 2

Контроль передпосівної підготовки за допомогою камери у режимі реального часу
Контроль передпосівної підготовки за допомогою камери у режимі реального часу дозволяє стабільно проводити передпосівну підготовку, що завжди відповідає умовам ґрунту. Система вимірює на пряму та в реальному часі шорсткість поверхні ґрунту, що базується на зйомці стерео-камери, яка розміщена між ротаційною бороною та сівалкою. Відповідні величини мікрорельєфу регулюють через систему ISOBUS класу III використання кількості обертів ВВП та швидкості руху трактора. Даний пристрій дозволяє автоматично управляти та адаптувати трактор до змінних умов ґрунту.

Pöttinger

 

Срібло 3

PÖTPRO GUIDE на базі системи від компанії Fliegl COUNTER SX технології Beacon
PÖTPRO GUIDE базується на інноваційній системі Fliegl COUNTER SX Beacon, що розширює існуючу технологію Beacon для включення сенсору прискорення, GPS, Sigfox і пам´яті та завдяки такому поєднанню вона здатна інтелектуально створювати, зберігати та пересилати дані у різних процесах.

Pöttinger

Срібло 4:

Agrirouter, спільна розробка різних виробників сільськогосподарської техніки
Компанія DKE-Data GmbH & Co. KG презентує універсальну платформу обміну даних, що вирішує ключову проблему оцифрування в сільському господарстві: це новий інструмент, що дозволяє фермерам та підрядникам об’єднувати сільськогосподарські машини та програмне забезпечення різних незалежних виробників техніки. Господарствам з змішаною технікою від різних виробників раніше не вистачало даної можливості.

Pöttinger

 

Читати більше: http://www.poettinger.at/presse

 

 

 

 

Новости: Европа

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы