Компанія AgriLab розпочинає цикл конференцій «Посівна 2018: підґрунтя успіху»

Новости Украина Компанія AgriLab розпочинає цикл конференцій «Посівна 2018: підґрунтя успіху»
AgriLab

Добавлено:


AgriLab: До старту нового аграрного сезону залишилось зовсім не багато часу. Кожен аграрій формує свою стратегію розвитку і шукає оптимальні рішення щодо агротехнологій, матеріально-технічних та фінансових ресурсів. Адже щороку перед виробниками постають нові виклики: кліматичні зміни, «цінові стрибки», непередбачуваність ринку, подорожчання ресурсів. За таких умов підкорювати вершини агробізнесу важко. Але  — можливо. Для цього треба створити свій алгоритм ефективності.

Під час заходів, які організовує AgriLab, будуть обговорюватись усі складові успішної посівної компанії: від А — аналізу ґрунту до Я – як отримати більше прибутку з кожного гектара поля.

Спікерами семінару стануть експерти з агрономії, фінансів та страхування, які дадуть відповіді на запитання:

  • Скільки ресурсів можна зекономити за рахунок аналізу ґрунту?
  • Що треба враховувати для створення оптимальної системи удобрення?
  • Де взяти кошти для посівної? Особливості форвардних і кредитних програм.
  • Які технології використовувати для економії добрив, насіння, палива?
  • Як мінімізувати виробничі ризики?

Окрім того, місцеві агрокомпанії поділяться своїм досвідом з оптимізації витрат у рослинництві. Як  колеги-аграрії підвищують прибутковість, які рішення вважають дієвими, а які – малоефективними? Відверто про сучасні аграрні технології – від тих, хто їх впроваджує.

Перша конференція «Посівна 2018: підґрунтя успіху» відбудеться 01 лютого 2018 року у  м. Львів за адресою: Стрийський парк, 14, конференц-зала Львівської торгово-промислової палати, а вже 02 лютого аграрії зберуться у м. Житомир за адресою: майдан ім.Корольова,1, зала засідань Житомирської обласної державної адміністрації.

Участь у заходах – безкоштовна. Для участі необхідно попередньо зареєструватися за телефоном: 0674639466 або надіслати заявку на участь на e-mail: oksana.karpenchuk@agrilab.com.ua

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы