ПОСІВНА 2018: ПІДГРУНТЯ УСПІХУ

ПОСІВНА 2018: ПІДГРУНТЯ УСПІХУ

Бізнес-зустріч

1 февраля
Завершено
Львов
Львов, Львовская область, Украина
Агрокалендарь Украина ПОСІВНА 2018: ПІДГРУНТЯ УСПІХУ

О событии

Львівська торгово-промислова палата спільно з Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної  державної адміністрації запрошують Вас 1 лютого 2018 року o 10:00 взяти участь у бізнес-зустрічі на тему: «Посівна 2018: підґрунтя успіху». Під час заходу ми обговоримо усі складові успішної посівної компанії: від А – аналізу ґрунту до Я – як отримати більше прибутку з кожного гектара поля.

ПОСІВНА 2018: ПІДГРУНТЯ УСПІХУ

Від провідних експертів з агроконсалтингу Ви дізнаєтесь:

  • Як визначити природний потенціал поля?
  • Скільки ресурсів Вам зекономить аналіз ґрунту?
  • Що треба враховувати для створення оптимальної системи удобрення?
  • Де взяти кошти для посівної? Особливості форвардних і кредитних програм.
  • Які технології використовувати для економії добрив, насіння, палива?
  • Як мінімізувати виробничі ризики?

Також у програмі заходу – досвід успішних виробників та практичні «кейси» з оптимізації виробництва. Як  колеги-аграрії підвищують врожайність, які рішення вважають дієвими, а які – малоефективними? Відверто про сучасні аграрні технології – від тих, хто їх впровадив.

Організатор бізнес-зустрічі – агроконсалтингова компанія AgriLab, яка розробляє комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу.

Компанія AgriLab однією з перших в Україні розпочала впровадження технологій точного землеробства та розробила унікальну методологію комплексної агродіагностики поля. AgriLab входить у ТОП-5 найінноваційніших компаній України за рейтингом Forbes. Компанія співпрацює з науковими установами США та Канади, а у складі її команди –визнані експерти міжнародного рівня. Дієвість рішень AgriLab підтверджено на більше як 800 000 га проаналізованих полів. Скористайтеся можливістю дізнатися про технології, які підвищують ефективність на 20-50%, та отримати актуальну вичерпну інформацію для успішної посівної – 2018.

 Участь у заходах – безкоштовна. Для участі необхідно попередньо зареєструватися за телефоном: 0674639466 або надіслати заявку на участь на e-mail: oksana.karpenchuk@agrilab.com.ua
http://agrilab.com.ua/?lang=ru

Друга конференція «Посівна 2018: підґрунтя успіху» відбудеться 02 лютого у місті Житомир за адресою: майдан ім. Корольова,1, зала засідань Житомирської обласної державної адміністрації.

Принять участие в агрособытии

Если Вы планируете посетить агрособытие ПОСІВНА 2018: ПІДГРУНТЯ УСПІХУ, пожалуйста,
заполните форму ниже

Наш сайт является медиа-партнером данного мероприятия.
Ваши контактые данные не будут переданы третьим лицам

тел. 067-463-94-63
e-mail: office@agrilab.com.ua

Львов, Львовская область, Украина