Дотації для агросектора: куди і коли подавати документи

Новости Законодательство Дотації для агросектора: куди і коли подавати документи
Дотації

Добавлено:


Прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб’єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі, триває. Про це йдеться у повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Так, продовжується прийом документів за програмою «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», зокрема:

— до 15 листопада поточного року до Комісії Мінекономіки — відшкодування вартості тваринницьких об’єктів;

— до 15 листопада поточного року до Комісії Мінекономіки — відшкодування вартості об«єктів із зберігання та переробки зерна.

Детальніше щодо переліку документів та вимог порядку — за посиланням.

Також продовжується прийом документів за програмою «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства», зокрема:

— до 01 листопада поточного року обласній Комісії — для відшкодування вартості саджанців, шпалери, краплинного зрошення;

— до 01 листопада до Комісії Мінекономіки — для відшкодування вартості будівництва об’єктів,  придбання ліній, техніки та обладнання.

До 31 жовтня поточного року триває прийом документів до регіональних відділень Укрдержфонду на отримання безповоротної фінансової допомоги за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» для новостворених ФГ (перші три роки після його створення).

Також продовжується приймання та розгляд документів за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Так, заявки приймаються:

— до 5 грудня поточного року — за с/г техніку і обладнання, придбаних до 1 грудня поточного року;

— до 1 квітня наступного року — за с/г техніку і обладнання, придбаних з 1 грудня поточного року.

Крім того, у Мінекономіки триває прийом заявок про включення до Переліку техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів:

— до 31 жовтня поточного року — про включення до переліку в поточному році;

— з 1 листопада поточного року — про включення до переліку в наступному році.

Також за напрямом «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» компенсація надається щомісячно виходячи із сум фактично сплачених позичальниками уповноваженому банку відсотків за користування кредитами за відповідний період.

Відшкодування за рахунок коштів поточного бюджетного року можна отримати за фактично нараховані та сплачені відсотки за користування кредитами за січень — жовтень поточного року.

Детальніше про програму — https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/finansovi-instrument/finansovi-instrumenti

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы