ЗСЖ 2.0: В Україні спекли перший органічний хліб із зеленої гречки.

Новости Украина ЗСЖ 2.0: В Україні спекли перший органічний хліб із зеленої гречки.
хліб

Добавлено:


У Харкові спекли перший органічний хліб з зеленою ферментованої гречки за принципами виробництва органічних продуктів

Мало хто не знає, які продукти в раціоні повинні бути для здорового способу життя, а які входять в категорію «заборонки». Розвиток тренда на правильне харчування давно підтримується в Україні. Хтось встиг спробувати і передумати, хтось дисципліновано не змінює хрестоматійному союзу вареної гречки і курячої грудки. Але кожна друга упаковка на полиці з продуктами на всякий випадок маркується значком, що оголошують приналежність до здорових продуктів.

Next level в сфері правильного харчування

Якщо розібратися в темі і заглибитися, то виявиться, що більше значення для здоров’я і оптимальної фізичної форми має не просто перелік певних вживаних продуктів, а принципи їх виробництва.

Можна їсти бездоганне відварне м’ясо птиці, вирощеної на стимуляторах зростання і синтетичних препаратах. Вживати виключно крупи, які по факту не відповідають стандартам і містять сторонні домішки. Такий раціон не буде виконувати своє завдання.

хліб

Опорно-руховий апарат: кістки, зв’язки, суглоби, безпосередньо залежить від харчування. Люди, знайомі зі спортом, йдуть в зал не просто схуднути, а ще й обзавестися м’язами, які служать також насосним механізмом для забезпечення суглобів поживними речовинами з їжі. Немає необхідних компонентів — немає користі від усіх цих баночок з таблетками, смузі і близько-здорового способу життя. Якщо суглоби і зв’язки не дочекалися хорошого харчування, то як ми збережемо свою спину або коліна? Склад їжі і принципи її виробництва, відображаються на результатах, які ми отримуємо.

В Європі слідування окремій культурі споживання сертифікованих органічних продуктів без важких шкідливих домішок давно став способом життя. В Україні він тільки починає формуватися.

Грудка і гречка — не єдиний білок на планеті, а пп може бути смачним

Щоб перевірити це і підтвердити, в Харкові в рамках нового безпрецедентного проекту, вперше спекли канонічний продукт за абсолютно новим принципам.

Органічний хліб з ферментованої органічної зеленої гречки став смачним експериментом «Organic is YourBodyTomorrow». Спільний проект з’явився за участю «YourBodyTomorrow» Тетяни Ярославської, що пропагує здоровий спосіб життя на всіх рівнях і «Органік — це», що представляє сертифіковані в світі продукти та побут.

«Хліб усьому голова. Тому ми вирішили ознаменувати старт смачного і корисного проекту саме цим продуктом. Наш пористий хліб з хрусткою скоринкою — бездріжджовий, і не містить нічого зайвого, тільки подрібнену ферментовану зелену гречку, сіль і спеції. Все геніальне просто. У нашому випадку ще й так смачно, що рекомендую спробувати рецепт всім бажаючим », — розповіла ментор здорового способу життя Тетяна Ярославська.

Корисне харчування буває яскравим, соковитим і ароматним. З чистих органічних продуктів складається різноманітний смачний і корисний раціон, що включає десерти і навіть хумус.

хліб

Зараз «Organic is YourBodyTomorrow» розробляє кулінарний гід, з покроковими рецептами, які включають перші страви і випічку. Формат гіда планується адаптованим під умови карантину з онлайн доступом, з відео та друкованими матеріалами. Тепер кожен зможе самостійно в домашніх умовах сформувати збалансований раціон, використовуючи чисті правильно вироблені органічні продукти. Поки цього в Україні аналогів немає.

Слідкуйте за ходом розвитку проекту в його телеграм каналі та готуйте із задоволення вдома. Тут будуть безкоштовні відео-матеріали в відкритому доступі, фудлісти зі здоровими інгредієнтами, рекомендації експерта і звичайно, кухонні суперечки про ЗСЖ.

Новости: Украина

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы