Зібрано майже на 1 тис. т менше органічної малини

Новости Агротехнологии Зібрано майже на 1 тис. т менше органічної малини
малини

Добавлено:


Минулого року в порівнянні з 2018 роком значно скоротились площі під органічною малиною — з 583,8 га до 486,1 га. Відповідно зменшилися і обсяги виробництва цієї ягоди — торік вироблено 1911 т малини, а в 2018 році було 2883 тонни.

Про це повідомив координатор плодово-ягідного напрямку сертифікації ТОВ «Органік Стандарт» Василь Шукалович під час міжнародного форуму S-Fruit Transformation 2020.

«Площі під малиною зменшились, або ж деякі виробники обмежили їх до 20 га. Багато фермерів, які зайшли в цей сегмент раніше, не змогли справитись з тими викликами — закладкою ягідників, хворобами малини, а частина з них, можливо, переоцінила свої можливості. Виробники змушені були скоротити площі або вийти з ринку. В тих, хто залишився в цьому сегменті, теж частина насаджень загинула. Тому ми бачимо зменшення насаджень малини в 2019 році», — пояснює Василь Шукалович.

За його словами, саме через таку ситуацію в 2019 році, за попередніми даними, зібрано на 972 т менше малини, ніж роком раніше. Також експерт зазначив, що, стикнувшись із труднощами з малиною, виробники почали з обережністю ставитись до інвестицій в сектор ягідництва.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы