Закупівельні ціни на свинину повзуть уверх перед святами

Новости Агротехнологии Закупівельні ціни на свинину повзуть уверх перед святами
свинину

Добавлено:


Третя декада грудня для виробників свинини почалася вдало: закупівельні ціни на свиней забійних кондицій піднялися до 45-47 грн/кг.

Середньоринкова позначка додала 3% до показника попереднього тижня, констатують в аналітичному відділі Асоціації свинарів України.

«П’ятничні торги попереднього тижня завершилися переглядом закупівельних цін на свинину живою масою у бік підвищення. Так, пожвавлена закупівельна активність дозволила виробникам свинини «розписати» товарні партії на 1-2 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше. Тож середня ціна закупівлі піднялася до 46,2 грн/кг. Водночас, упродовж тижня виробники констатували запити на додаткові об’єми з боку заготівельників та брак тварин забійних кондицій, які могли б задовольнити відповідну потребу», — зазначають експерти.

Більшість представників м’ясопереробки також відзначають передсвяткову активізацію торгів та очікують підвищеного попиту на свинину з боку кінцевих споживачів напередодні Нового року. З огляду на відсутність ажіотажної пропозиції товарних свиней та очікування кращих результатів реалізації, більшість переробників очікують продовження висхідного руху закупівельних цін.

Новости: Агротехнологии

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы